Відключили картку та WEB-банкінг

funtik2016 14 вересня 2016, 17:29
Відділення за адресою: Київ, ул. Госпитальная, 12-Г
Доброго дня! В мене була зарплатна картка, термін дії її сплив (там залишалось кілька гривень на рахунку). З тієї організації, яка видавала картку, звільнився. Отримав смс-ку, що картка закрита, до WEB-банкінгу зайти теж не можу. Питання таке — рахунок теж закривається автоматом, чи потрібно звертатись у відділення банку для закриття (якщо потрібно, то чи обов'язково там, де цю картку відкрили, в документах стоїть адреса центрального офісу в Києві на вул. Госпітальній).
p.s. взагалі-то в інших банках (Альфа, Приват) реєстрацію в веб-банкінгу мені не скасовують роками, навіть якщо термін дії картки сплив…
14 вересня 2016, 17:38
Добрий день. Рахунок закривається або за заявою клієнта, або за звернення організації. Закриття карткового рахунку можливе через обслуговуюче відділення. Веб-банкінг стає неактивний з моменту закінчення терміну картки.

funtik2016
funtik2016
14 вересня 2016, 17:58
Насправді пройшло більше місяця, але то таке. Не розумію, чому маю пертись до Києва для закриття цього нещасного рахунку (тобто зрозуміло чому — щоб не заборгувати мільйон гривень на рівному місці...). В тому ж Альфа-банку закривають рахунок в будь-якому відділенні, в Промінвесті там само.
В будь-якому разі дякую за відповідь.