Зняття комісії з запізненям на 3 місяці

lumar 26 серпня 2016, 14:52
З травня місяця не знімало комісі після знятя коштів в банкоматах інших банків мінуснули мене десь приблизно на 200грн, підключене СМС-інформування, знімав кошти в банкоматі приват банка комісію не забирало, у завязку з чим подовжував знімати тому що в деякі моменти це було зручніше. Заходжу вчора через ощад 24/7 з телефона в мене вже мінус на рахунку, через СМС-інформування неповідомлений про зняття коштів, звоню до оператора (дозвонився на 20-25хв) після розмови з оператором тільки розумію чому мінус на рахунку.
Питання:
1. Защо ви я плачу кожен місяць 5 грн(якщо непомиляюсь) за СМС-інформування, якщо ви мене не повідомляєте.
2. Чому я маю розплачуватися за ваші помилки своїми грошима.

Пропоную подати якусь загальну петицію людей які попали в такуж ситуацію!!!
26 серпня 2016, 14:59
Добрий день. Осблуговування карткового рахунку відбувається згідно з Тарифами банку. Відповідно до Тарифів зняття з банкоматів іншого банку тарифікується, саме тому і була списана комісія. Смс про списання комісій не надсилається.

lumar
lumar
26 серпня 2016, 15:11
В смс булоби вказано що знято 108 грн при умові що я знімав 100!!! і людині було б зразу все зрозуміло що стягується комісія і чому я не повідомлений що з рахунку знято більше 200 грн!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Зняття комісії з запізненям на 3 місяці