шахраї в Ощадбанку

Наталя Алексєєва 14 серпня 2016, 16:47
Відділення за адресою: Луцьк, ул. Хмельницкого, 3-А
Ніколи б не подумала, що Ощадбанк просто кишить шахраями. Учора в мене теж із зарплатної картки поцупили гроші. От і питаю: де безпека, надійність, гарантія врешті? І хто мені має повернути зароблене? Чи працівники банку заодно з тими дурисвітами? Словом, буде що писати на перших шпальтах газет. Я гарантую.
15 серпня 2016, 10:59
Добрий день. Для ініціації службового розслідування Вам необхідно звернутись в управління поліції, а потім написати заяву у відділенні банку.

sergunya73
sergunya73
14 серпня 2016, 17:06
«буде що писати на перших шпальтах газет»

Ви очевидно застрягли в совку разом з Ощадбанком. Хто зараз ті газети читає?
14 серпня 2016, 17:10
Є банки надійніші? Не думаю. Коли вже Ощад так скурвився, то про інші годі й казати.
14 серпня 2016, 18:21
Вам про газеты написали. Напишите заявление в милицию и в СБ банка.
15 серпня 2016, 13:15
Банк посилає до поліцаїв, а поліцаї — в банк.
29 грудня 2017, 7:29
Наталья, заявления пишется в банк и в полицию. В полиции оно регистрируется и в течении суток открывается уголовное или админ. дело (частью 3 статьи 51 КУоАП предусмотрено, что хищение чужого имущества считается мелким, если его стоимость, на момент совершения правонарушения не превышает 0,2 необлагаемого минимума доходов граждан) В случае открытия УД идете к следователю и просите вас признать «потерпевшей». Только все эти советы актуальны были на момент воровства. А в будущем открывайте карты Виза, у них нулевая ответственность клиентов за мошенничество с их картами.
15 серпня 2016, 0:08
У вас зарплатная карта Ощада с чипом и именная?

или как у большинства по-умолчанию, без чипа и без пин-кода?

безопасность… :)
15 серпня 2016, 13:22
Іменна.
15 серпня 2016, 0:00
Вы лучше заявления подайте куда следует

и не тяните

а то газеты…

кому эти ваши газеты сейчас интересны, кто их читает?..
15 серпня 2016, 13:14
Сходила в Ощадбанк. Видали довідку — останні операції моєї платіжної картки. Шахрайство, як з’ясувалося, було зі столиці. Ок. Пішла до поліції. Годину мене випитував слідчий, що і до чого, ще з годину писали протокол. Насамкінець запитую, чи є надія повернути гроші. А він у відповідь: «Забудьте. Ми діло відправимо на Київ, хай там розбираються. І взагалі… Київ — здоровенне місто. Малоймовірно, що там виловлять тих шахраїв». Мораль: для якого дідька тримати ту картку, щоб тобі банк не давав жодної гарантії, усілякими методами роблячи тебе винною? А поліцаї? Назбирати кіпу аналогічних заяв (черга була ж бо не мала) і казати потім «забєй».
15 серпня 2016, 13:55
Проверьте внесли ли ваше дело в Единый Реестр. Потом узнайте на кого расписали дело. Вам нужно будет у следователя написать заявление на стребование с банка фото/видео и другие материалов + можете сами написать такое заявление в банке для предоставление материалов для дела №ххх (который присвоят вашему делу). Не опускайте руки, к сожалению Полиции ваши проблемы не интересны, они постараются дело максимально быстро закрыть. Удачи вам!
15 серпня 2016, 14:23
Дякую за пораду. А поліцаї від мене не так легко відкараскаються — не на ту напали.
12 листопада 2022, 0:42
Так точно так ж історія,тому ці шахраї так і будуть успішно процвітать
15 серпня 2016, 14:32
Мене ще цікавить таке. А звідки це шахраї беруть базу даних клієнтів банку? Яким робом вони дізнаються, кому телефонувати і в кого на рахунку залежались гроші? А чи не працюють банківці з бандюганами в одну руку? Питання риторичне.
15 серпня 2016, 14:55
Возможно: ваши друзья/ родственники, сотрудники магазинов (если вы расплачиваетесь картой), сотрудники банка
15 серпня 2016, 14:56
Гаплик просто…
Словом, зберігайте гроші у шкарпетці.
15 серпня 2016, 15:00
Настраивайтесь позитивно. Если есть возможность — проконсультируйтесь с юристом по вашему вопросу. Если нет, погуглите — есть безплатные юридические консультации, но юр. сопровождение сможете в ней получить только при каких-то условиях, а вот консультацию получите бесплатно.
15 серпня 2016, 18:35
Допустим, сотрудники магазинов видят номер карты, дату, до которой выдана карта и cvv-код

но откуда у них финансовый телефон клиента?
18 січня 2018, 9:38
Допустим, они еще видят пароль, который набирает клиент… А дальше дело техники
OschadbankUA
OschadbankUA
15 серпня 2016, 16:15
Наталя, зазвичай, шахрайство відбувається після того, як клієнт проводить операції на ризикових сайтах, (наприклад, поповенння мобільного телефону) або при проведенні операцій у торгово-сервісних терміналах. Якщо у Вас виникають сумніви щодо добропорядності співробітників Банку — будь ласка, опишіть ії детально.
28 грудня 2017, 20:51
У мене сьгодні зняли шахраї з карточки 8500 тисяч не знаючи ні номера карточки, ні пін код, ні CCV код… через одноразовий чотиризначний пароль… як так???? чи не за допомогою працівників вашого банку?????
17 січня 2018, 17:30
Дайте відповідь… як тепер повернути кошти?
Марія Гринішак
Марія Гринішак
29 березня 2019, 22:33
Скинула гроші шахраю на карточку Ощадбанку 5174749900068090 Зінчук Антон, шукає поліція, но я думаю, що швидше знайду… Бо як поліція працює ми вже знаємо… Може хтось допоможе??? Можливо то зарплатна?????? Допоможіть знайти гада…
12 листопада 2022, 0:39
Вчора зі мною сталася дуже неприємна історія,заява звісно написана,але одного ніяк не зрозуміло чому ощад банк не дає данні шахраїв поліції,які процвітають так успішно ось ця «пані «5167803213793461 розбагатіла на 2000 завдяки моїй людяності і розумінню

Курс валют в Ощадбанку

Курс валют в Ощадбанку