Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Повернутися на сайт

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
egoza 12 січня 2021, 16:06
5354663003902307 матвиенко жанна ростиславовна — мошенница, якобы продаёт вещи в Инстаграм по очень низким ценам, берет предоплату и исчезает. Профиль в Инстаграм zhanna. showroom
innnesssa 7 листопада 2018, 22:06
Беспокоят постоянные звонки коллекторов этого банка, о существовании которого я узнала именно от этих же коллекторов. Никакого отношения к человеку, который якобы оставил мой номер телефона я не имею. Да, такое бывает и с другими банками, наверное… но!ситуация длится уже 2 года(!)операторы наглые, хамовитые, бросают трубку. Несколько раз звонила в главный офис, мне было обещано, что мой номер исключат из списка, но, по всей видимости, на столько там слабая система взаимодействия, что звонки продолжаются и по сей день.
expert2009 4 серпня 2014, 19:22
Ще один банк в очікуванні на ТА.
Сьогодні біля головного відділення бачив товпу незадоволених вкладників, кричали, що ОКСІ банк банкрот

Курс валют в Оксі Банк на сьогодні

RUB 0.3100 0.3800
Всі курси банку
Реклама
Головна / Банки України 🏦 / Оксі Банк 💰 / Відгуки про Оксі Банк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Оксі Банк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.