Не погано

MrMan 28 березня 2021, 18:25
Оформлення картки проходить швидко. Завантажуєте додаток, робите фото всіх необхідний документів, їх перевіряють. Після перевірки потрібно вказати пункт видачі чи кредитний центр, у якому вам буде зручно забрати картку. З вами зв’язується менеджер та уточнює інформацію про дату і місце видачі. Все, можна сміливо іти за карткою! Тобто оформлення та видача відбуваються у один і той самий день (якщо звичайно ви не вирішили оформляти картку у не робочий день пункту видачі).

Видача картки у мене зайняла приблизно 30−40 хвилин. Менеджер сфотографувала мене на веб камеру, а не на особистий телефон (хоча можливо це фото, перед тим як відправитись у базу банку побувало у телефоні, хто знає). Мені видали картку і запакований конверт з пін кодом, картка була без упакування. Менеджер повідомила, що активація картки у додатку має обов’язково відбутись у відділенні, і що вона не має права відпустити мене без цієї процедури. Я отримав дзвінок з контактного центру, для того щоб власне підтвердити активацію. На цьому процедура видачі завершилась.

Мінуси:
Довга процедура видачі картки.

Коли я завантажив додаток на свій телефон та почав робити фото документів то просто не зміг це зробити, на камері я бачив тільки темний фон, вона взагалі не працювала. Можливість вибору фото з галереї додатком не підтримувалась. Я розумію, що заборона вибору фото з пам’яті телефону, можливо значно знижує ризик завантаження чужих документів, але і для законослухняних громадян викликає значні незручності. Довелось брати інших смартфон та оформлювати картку там. Або мій телефон працює несправно або потрібно попрацювати над сумісністю додатка з різними пристроями.

Видача картки без упакування. Пізніше ви все-таки активуєте її у відділенні і таким чином підтвердите що саме ви отримали о. картку, але на мою думку треба видавати все у запакованому вигляді, щоб до моменту отримання картки клієнтом доступ до неї ніхто не мав.

Підтримка. Коли я писав у підтримку в телеграмі та хотів дізнатись чи роблять фото з документами у руках при отримані о. карти мені відповіли стверджувально. Насправді, мене фотографували без єдиного документу у руці. Я розумію, що чат менеджери можуть чогось не знати, але в такому випадку потрібно або уточнити інформацію, або написати де можна отримати відповідь на свої питання. Можливо для когось немає ніякої різниці, фотографуватись з паспортом чи без нього, але я особисто хотів би знати про це заздалегідь.

Плюси:
Швидкість оформлення картки у додатку та те, що її можна забрати одразу після оформлення.

О.Банк не передбачує ніяких селфі з документами.

Aктивація о. картки через додаток здійснюється тільки під час її отримання у відділенні/кредитному центрі, що, як на мою думку є додатковою протидією шахрайствам.
O.Bank
O. Bank 29 березня 2021, 12:33
Доброго дня!
Дякуємо за відгук залишений на порталі Мінфін. На жаль, наданої інформації не достатньо для ретельного аналізу описаної вами ситуації. Для надання вичерпної відповіді просимо вказати ваш контактний номер та електронну адресу, щоб ми могли у разі потреби виправити недоліки та надати вам відповідь.