Бажання користуватися послугами банку зникло взагалі.

musundra 18 лютого 2021, 15:28
Замовила картку через додаток, вказала бажану дату доставки 09.02.21
Передзвонили, уточнили час. Пройшло більше тижня. Картки немає.
Вчора оператор дзвонить та повідомляє що картку вам привезуть продовж дня. Впродовж дня? Лише мене вдома немає)) Домовились на сьогодні 18 лютого. Отримала.
Вгадайте що будо далі? Передзвонив оператор, та повідомив, що в даті видачі паспорта помилка. Знову чекайте кур'єра для перепідписання договору.
Це якесь суцільне непорозуміння, а не банк.
Ці ж самі помилки і зауваження читаю у відгуках інших користувачів. Але всі ті самі помилки повторюються раз за разом.
Що це за онлайн банк, якщо доводиться підписувати та заповнювати договора та анкети, якщо всі данні вже указані при замовленні картки? Це не зручно, враховуючи що передача картки відбувається не в банку де є зручний стіл та коли є час на це, бо ви самі прийшли в банк. Отримувала раніше дві картки від інших онлайн банків, все що я підписувала лише документ кур'єра про отримання картки.
І це будо вчасно та швидко.
O.Bank
O. Bank 22 лютого 2021, 11:54
Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання вашої скарги вам буде надано відповідь за вказаними контактами.

Головна / Банки України 🏦 / O.Bank 💰 / Відгуки про O.Bank 📝 / Бажання користуватися послугами банку зникло взагалі.