Необанк виявися ретробанком

Три літри 18 червня 2023, 12:00
Необанк не виправдовує своєї назви: зарахування на поточний рахунок грошей з депозиту що закінчився у вихідні відбувається у перший робочій день.

В березні вирішив закинути гроші на тримісячний депозит, було це 17 березня. Відповідно 17 червня гроші повинні були повернутись на рахунок.
В сучасних банках де є можливість відкривати депозити віддалено це зазвичай не привʼязано до робочого часу відділень і гроші просто зараховуються на поточний рахунок. Якщо ж мова про банки що претендують на звання необанків які взагалі працюють без відділень як от Монобанк чи Необанк який навіть зветься саме так — то просто не уявляєш що може бути інакше — так як ще заведено у старючих класичних банках з відділеннями в стилі радянських ощадкас.

І от зʼясувалось що Необанк ніякий не необанк, а цілком ретробанк. В суботу гроші мені так і не виплатили, а сьогодні на питання «де гроші» сказали що треба чекати понеділка.

Колись схожа ситуація була в іншому недо-необанку Форвардбанк. Але коли там так само банк не повернув депозит вчасно у суботу він принаймі донарахували відсотки за три дні очікування (понеділок теж був вихідним, отак «пощастило»). Спитав у підтримки чи будуть мені донарахуванні відсотки — вона відповіла що ні.

Не знаю про що там думає пані Соседка яка любить подавати себе як українського Ілона Маска, але її банк лише красива обгортка, а в середині пусто — немає того що робить банк необанком.
Neobank
20 червня 2023, 15:34
Віталій, вітаю.

Отримали Ваше звернення від 18.06.2023 року щодо закінчення депозиту у вихідний день.

Згідно Публічного Договору, а саме пунктів:
*3.5.1.1., 3.5.1.4.

Якщо депозит закінчується у вихідний день, кошти на картку зарахуються на наступний робочий день згідно технічного процесу. Вдячні за Вашу позицію та небайдужість! Ваш коментар щодо повернення коштів на картковий рахунок у вихідний день передали профільним співробітникам для додаткового аналізу.

*- https://concord.ua/uploads/redactor/64676caf79105.pdf

Бережіть себе!

18 червня 2023, 17:20
В каждом укрбанке есть своя «изюминка»…
Три літри
Три літри
29 червня 2023, 6:31
Щось кнопочка у вас зламалась: не можу закрити питання як вирішене.

Вчора зі мною звʼязався представник банку, подякував за те що привернув увагу банку до цієї хай і невеличкої, але проблеми і запевнив що в майбутньому процес повернення грошей депозиту буде автоматизований і вони будуть зараховуватись на рахунок відразу.
Moderator
Moderator
29 червня 2023, 10:03
Доброго дня. Надали відповідь в приватні повідомлення.

Головна / Банки України 🏦 / Neobank 💰 / Відгуки про Neobank 📝 / Необанк виявися ретробанком