Шахрайський банк

Katie8767 25 лютого 2023, 2:07
Робила бронювання готелю, оплата проводилась карткою цього Нео банку через pay pal сервіс. Банк зняв гроші 2 рази! В pay pal тільки 1 квітанція про списання та оплату! Нео банк не надає ніяких квітанцій після операцій, ніяких доказів, нічого!!! Тільки переводять стрілки та списують провину на сервіс сайту booking.com. В сервісі booking.com просять надати офіційні квітанціі від банку, на що банк відмовляється надати підтвердження про списання кошт! Відповідь тільки одна у них, нам дуже прикро звертайтесь в букінг сервіс, букінг зі свого боку надав квітанцію про 1 оплату. Куди вкрав гроші цей банк і відмовляєтесь їх повертати! Відповіді одні і ті самі, навіть тут в коментарях вони відповідають як роботи та всю провину переводять на громадян! Оплата була в валюті евро, це були майже останні гроші котрі в мене були! Ні чеку, ні валюту конвертації за якою було подвоєнне списання, ніхто нічого не надав та відмовляється повертати. Ніколи не відкривайте карти в цьому банку!
Neobank
9 березня 2023, 17:33
Шановна Катерино. Приносимо вибачення за затримку із відповіддю, а також за ситуацію, що склалась.

Хочемо прояснити ситуацію: сервіс Booking надіслав до Банку дві фінансові операції, на підставі яких було заблоковано дві суми. Пізніше сервіс надіслів запит на списання однієї з цих сум, інша сума досі лишається заблокованою, тобто гроші є на рахунку, але Ви не бачите їх на картці.

Згідно правил Міжнародних платіжних систем та умов Договору (п.5.5.32) розблокування коштів, щодо яких не прийшло списання, здійснюється не раніше ніж через 30 календарних днів, оскільки в продовж цього періоду торгівельна точна ще може надіслати запит на списання суми.

Оскільки ми вже отримали від Вас документи, на підставі яких можемо розблокувати кошти, вони будуть доступні на картці завтра до кінця дня.

Ми ще раз приносимо вибачення за непорозуміння.

SergeyNina
SergeyNina
25 лютого 2023, 11:43
Если не будет автовозврата через недели две то скорее всего вы ничего не докажете. Подождите пару недель, но если не будет в выписке видно двойное списание вернуть деньги трудно будет