Заблокував власні кошти,жахливий банк,до всього ж шахраї)

Василь Мельник 21 квітня 2022, 17:53
Було 8 тисяч на карті, подзвонив в тех підтримку шоб змінити інтернет ліміт оплат, Богдан почав питати про мої данні дату народження серія та номер паспорту і прописку, все узгодили, через кілька хвилин заходжу до банку, вашу картку заблоковано, дзвоню в тех підтримку Ірина взяла трубку якогось назвала мене 2 рази Ігорем Володимировичем, каже треба їхати у відділення банку хоч і пишуть шо це банк без відділень, починає казати що найближче відділеня у Львові, візьміть на увагу я знаходжусь у Вінниці, каже мені їдьте у Львів, кажу як я можу повернути кошти, мені вона пропонує їдьте до терміналу і через APPLE PAY зніміть кошти як я зніму кошти з заблокованої картки, це вибачайте якою потрібно бути тугою щоб таке сказати, якщо вона в мене з APPLE PAY видалались самостійно, НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ДОВІРЯЙТЕ СВОЇ КОШТИ ЦІЙ КАНТОРКІ, бо честно сказати в тех підтримці як буд-то всі обкурились,і банк жахливий.
Neobank
23 квітня 2022, 17:57
Доброго дня! Картку було заблоковано з міркувань безпеки у зв'язку з несанкціонованим зверненням особи, яка не пройшла верифікацію. Ви маєте змогу самостійно відновити доступ до картки, використовуючи додаток, та вимкнути функцію «Заморозити» в налаштуваннях під карткою. Якщо виникне потреба у додатковій консультації, зверніться, будь ласка, у службу підтримки 5080.

Головна / Банки України 🏦 / Neobank 💰 / Відгуки про Neobank 📝 / Заблокував власні кошти,жахливий банк,до всього ж шахраї)