не виконання взятих зобовязань

TestPassed 14 січня 2015, 16:09
З 1.01.2015р. банк не виконує взяті зобовязання в частині повідомлення клієнта про рух коштів по рахунку. Згідно розділу VІ п.3 та п.4 постанови НБУ №705 від 05.11.2014р. «обовязок банку щодо повідомлення користувача про здійснення операції з використанням електронного платіжного засобу користувача є виконаним у разі: інформування банком користувача про кожну здійснену операцію відповідно до контактної інформації наданої користувачем» З 1.01.2014р. банк внутрішнім розпорядженням (зі слів оператора кол-центру) обмежив надання смс-інформування на рух коштів понад 50 гривень попередньо не повфдомивши про це клієнтів. Згідно умов платної послуги смс-інформування банк зобовязувався надсилати повідомлення про всі операції, які здійснюються по рахунку.
Прошу пояснити прредставників банку правову основу порушення постанови НБУ №705 від 05.11.2014р. а також зміну умов надання послуги смс-інформування без попереднього повідомлення клієнтів та висвітлення на офіційному сайті?
Надра
15 січня 2015, 11:07
Добрий день. На цьому сайті ми можемо проконсультувати з виникнення проблеми технічно- оперативного характеру. Питання виконання або роз'яснення договірних стосунків вирішуються через розгляд офіційних звернень по контактних адресах банку. По даному питанню рекомендуємо Вам адресувати письмову заяву на адресу центрального офісу банку.