Монобанк як партнер — сумнівне рішення. Банк, на котрий не можна розраховувати,сьогодні у вас є там акаунт — завтра немає. Можливо, навіть не тільки для фізичних осіб.
×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
Курс валют в monobank
| Валюта | Купівля | Продаж |
| USD | 44.6 | 45.041 |
| EUR | 50.7 | 51.4007 |
| Всі курси банку | ||
У мене була відмова в обслуговуванні. Люди з мого минулого оточення фактично, використали мене «в темну». Але що саме відбулося, я зрозуміла вже навчаючись на юридичному. Через якийсь час на електронну пошту надійшов лист що я можу знову стати клієнтом моно. Зареєструватися тоді не вийшло, але й не було важливим. Банк набрехав в своєму офіційному листі і це теж факт.
Пройшов ще час, вирішила Зареєструватися знову. І в мене це вийшло! Зраділа, що банк переглянув рішення, справедливість перемога (повторюсь, відмову отримала, бо мене й саму використали), додала картку до гугл пей. Через декілька днів придбала в магазині пластикову картку, заходжу активувати її, а застосунок пропонує знову зареєструватися! Спочатку не зрозуміла, але вирішила ще раз зареєструватися і вже отримала повідомлення «вибачте, ми не можемо випустити картку для вас», яке у мене було під час відмови. Я витратила свій час, я витратила гроші на поїздку, купівлю картки, а банк взяв і видалив мій профіль без будь-яких попереджень.
За цей час я активно користуюся іншими банками і не скажу, що відсутність моно дає якийсь дискомфорт, але коли переглянули рішення, було приємно, що у разі необхідності можна скористатися моно (купити не мономаркет щось чи базарі, про котрий розповідали та показували друзі, приймати участь в різних активностях по типу лимонів і т.д). Але головним звісно було відчуття справедливості.
Не розумію позицію банку, чому треба виставити його «поганим», щоб в твоє питання дійсно хоч хтось вникнув, а не дали формальну відповідь. І я неодноразово бачила пости, де навіть відмови в обслуговуванні переглядали через той же тредс, НБУ. Не хотіла використовувати ці інструменти, але зараз, коли я зареєструвалась, втратила час, гроші, і головне- я нічого не зробила (в застосунок всього декілька разів встигнула зайти), а банк так вчинив- він не дає вибору. Навіть якщо це не вирішить питання з реєстрацію, комунікації з НБУ теж корисний досвід як для майбутнього юриста. В даній публікації я ще намагаюсь зберігати лояльність до банку, обираю м’яку риторику, але не впевнена, що цієї лояльності вистачить надовго. Цей пост, це тільки «розігрів», писати, як ви помітили, я багато вмію.
Також маю скріншоти в якості доказів, які зроблені після реєстрації, до реєстрації про те, що в мене дійсно був профіль котрий банк видалив (але вони скоріш під формат тредс, тік-ток). Чи можна розраховувати на такий банк — питання відкрите. Час покаже, напишу продовження, але те, що банк може «перевзутися» в будь-який момент — теж факт, а мова не тільки про відмову в обслуговуванні, а в цілому, дивлячись на мою ситуацію, виходить, моно може будь-які рішення чи обіцянки скасовувати в односторонньому порядку.
Щодо ситуації в минулому- свою помилку я зрозуміла, висновки зробила. Я навіть весь цей час не «штурмувала» підтримку, бо тоді хоч банк і не став розбиратися, але частково я з розумінням посварилася до рішення розірвати відносини, а зараз навіть активувати карту не встигла — результат такий же
Ми приймаємо зважені рішення щодо обслуговування, аналізуючи дані з різних перевірених джерел.
Ваше питання ми вже вирішуємо, але поки що маємо технічні труднощі, потрібен час на їх виправлення🙏
Очікуйте, будь ласка, вже на цьому тижні зв'яжемось з вами.