Монобанк не повертає кошти

zair24013 28 серпня 2024, 23:19
Добрий вечір. Колись вважав монобанк одним з найкращих. Але зараз ситуація міняється (читаючи коментарі бачу також багато підозрілих дій банку). В суботу зранку, 24.08 мені заблокували рахунок. Я поповнив свою карту, щоб оплатити кредит. Відповідно, оплатити не зміг. На карті було ~49000 грн. Я ФОП. Звернувся в чат-допомогу, сказали, що закривають рахунок. Я не проти, але попросив дати змогу мені вивести кошти. На що оператор відповів, що вони самі переведуть на вказаний мною рахунок. Я надав усі реквізити. Сьогодні середа, вечір, 28.08, банк кошти не повернув. З дня на день обіцяють. Вчора обіцяли сьогодні до кінця дня, сьогодні кажуть, що завтра, і т.д. Ніколи і подумати не міг, що моно так себе поведе. Колись один з найкращих здає свої позиції…Монобанк, що з вами? Зайшовши сюди на сайт, побачив, що негативних коментарів більше…Виходить, що банк безоплатно користується моїми коштами, і йому так зручно… Ще додам, що банк міг розблокувати доступ до додатку і я б перевів мої гроші за 1 хвилину. Але це не вигідно банку. Уже 5 днів не можуть перевести по iban…
monobank
29 серпня 2024, 10:15
Приносимо вибачення за незручності
Наразі працюємо над виведенням коштів
Сьогодні кошти будуть відправлені згідно з підписаною вами заявою
Мінфін
Відповідь адміністратора
20 вересня 2024, 18:35
Даний відгук став учасником редакційного огляду: https://minfin.com.ua/ua/2024/09/20/134793898/.

MindRevolution
MindRevolution
28 серпня 2024, 23:51
Зверніться з офіційною скаргою до НБУ. В НацБанку є спеціальне управління, яке регулює банки. Знайдіть ел пошту , на яку треба адресувати; напишіть скаргу (кому, від кого, текст скарги, дата та підпис). Відправте скановану/фото копію
29 серпня 2024, 9:50
Дякую, звернусь!
29 серпня 2024, 16:01
Тільки пишіть звернення на тришаровому папері. Людям в НБУ має бути зручно.

Спочатку держава пише закон, яким дає банкам необмежені повноваження і жодних регулятивних механізмів щодо моніторінгу. А потім ви йдете скаржитись державі на виконання ьанками закону.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
1 вересня 2024, 10:11
НБУ тут ничего не сделают у них нет власти над банкирами, тут ответ нбу нужен для составления иска в электронный суд, расписал у себя в блоге как составить иск
29 серпня 2024, 1:11
Люди в яких все ОК бо вони не страждають фігнею — не приходять писати відгуки на МінФін.

5 днів — це ще ви дуже мало чекали, люди чекають до місяця.

одночасно з цим хочу процитувати одного хлопа який зовсім в іншому банку свідомо порушуючи умови користування отримав закритті рахунку за ініціативою банку:
Если условно забить ** на **, и пользоваться другими банками?) можно не боятся ничего? Пока и другие банки не «расторгнут» договора со мной?)

Може треба було думати наперед і тоді б ніякого закриття рахунку не відбулось? Монобанк ніколи не обіцяв стати зручним банком для крутильщіків чи дропів, а люди все лізуть і лізуть. А потом вдруг банк виявляється «поганим» бо закрив рахунок.
29 серпня 2024, 9:50
Три літри, ви неуважно читаєте. Для мене не проблема, що закрили рахунок. Проблема в тому, що не повертають кошти. Уже шостий день…
29 серпня 2024, 10:48
Цей процес може тривати і два тижні, і місяць.

Нажаль він взагалі ніяк не унормований і банк не дуже поспішають. Плюс все це виконується в ручному режимі з великою вирогідністю після збору підписів кількох спеціалістів кожний з яких щось там перевіряє.

І до слова це не український винахід, бо в закордонному банку мені довелось так само чекати два тижні на переказ після закриття рахунку.
29 серпня 2024, 14:04
Мені закордонний банк надав можливість перевести кошти на інший рахунок. А моно просто заблокували доступ до додатку. Уже 6 днів 50000 у них (
29 серпня 2024, 14:52
А точно той банк проводив фінмониторинг та блокував рахунок? Я перший раз чую про подібне, при тому що моніторив наприклад новини Великої Британії де де людям блокували рахунки за теж саме на чому погорів і я. Ніхто нічого не дозволяє робити: банк закриває рахунок і сам повертає гроші на реквізити яки йому передає клієнт. Ну або можна у відділенні готівку забрати, мабуть.
29 серпня 2024, 16:54
Мені дозволили перевести. HypoVereinsbank.
29 серпня 2024, 15:55
Сбєрбанк?
29 серпня 2024, 11:56
Треба було мати рахунок у гарному топ1 банку.
Вони б вам ще 30% залишків збрили при розрахунку =)
29 серпня 2024, 12:00
А ти добрий сьогодні 😆👍
oleksdesigner
oleksdesigner
30 серпня 2024, 8:14
Ви вважали «найкращим» тощо вас ввели в оману, всередині там звичайний гнилий банк тільки з добре намальованою обгорткою, додаток вам не дадуть розблокувати тощо гроші ваш «найкращий банк» відправить у інший банк як «брудні» з призначенням по ст. 15 (фінансування терроризму, фінансування розповсюдження зброї масового знищення та відмивання доходів)
29 серпня 2024, 13:57
Не віриться, що сьогодні. У вівторок ви мені написали те ж саме. До 28.08 включно (. А можна було дати можливість мені це зробити через додаток за кілька секунд. І тоді закривайте, на здоров’я!
29 серпня 2024, 15:54
А потім платити за тебе 300.000 гривень штрафу за недотримання вимог держави до проведення моніторінгу.
Підвести клієнта під моніторінг, а в процесі дати змогу вивести гроші це як сказати «стій, стріляю на 1−2−3»
ch777
ch777
29 серпня 2024, 15:43
Дати , які вам видає манобанк, ігноруйте то ще це бот генерує випадкову дату у майбутньому та відправляє вам щоб тягти час.
Скаргу в НБУ про порушення ЦКУ (ст 1066−1075)
Заяву у поліцію про привласнення коштів цім псевдобанком та позов у електронний суд
29 серпня 2024, 15:53
Некомпетентні хейтерки настільки невігласи, що готові відправити людину вештатись судами та держорганами без жодних перспектив, аби тільки написати на 3 копіки негативу про банк.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank