Банка, яка показала всю суть банку

AZaharchuk 14 липня 2024, 0:08
Виникла прямо максимально незначна ситуація яка змушує задуматися і перестати користуватися даним банком: хочу відкрити банку, а вона недоступна.
Думаю ну може щось сталося, якісь неполадки. чекаю день, другий, ситуація не змінюється.
Пишу в підтримку, виявляється на даний момент вони не можуть запропонувати мені відкриття банки. «рішення про надання цієї послуги приймається системою після детального аналізу», а «в правилах користування взагалі написано що вони можуть обмежувати і надавати право користування банкою на свій розсуд».
На запитання яка хоч причина для цих дій, мені відповіли, що їм «дуже шкода».

От раніше банка була доступна, а тепер ні, хоч я нею навіть не користувався ніколи. Депозит? — будь ласка, Облігації — звісно!, Банка? — та ну ні, і не скажу чому.
Як сказали в підтримці «накопичуйте гроші на карті». Мабуть так і зроблю, тільки в іншому банку.
monobank
15 липня 2024, 13:56
Приносимо вибачення за незручності
Детально все перевірили та зняли обмеження
Наразі можна відкрити банку, все повинно працювати коректно

Три літри
Три літри
14 липня 2024, 6:15
Мабуть так і зроблю, тільки в іншому банку.

а там є банка? 😜
AZaharchuk
AZaharchuk
14 липня 2024, 12:23
Прочитайте уважніше що там написано. А взагалі то є і скарбничка і конверти, чого тільки немає 😉
ch777
ch777
14 липня 2024, 12:25
Я б на вашому місці тілька радів, що зав’язав з цим псевдобанком, блокування коштів на півроку без причин, боти у підтримці, які копіюють шаблонні відповіді на будь-які питання та власники це минулі аферисти, які обібрали приват фейковими кредитами. Вас обманюють навіть на курсах облігацій, порівняйте курс продажу з сенсбанком

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Банка, яка показала всю суть банку