не рекомендую до співпраці

upp888 12 липня 2024, 18:32
Вітаю. Є клієнтом банку приблизно 2 роки. До цього проблем не було. Було все ок. Користувався кредиткою, оплата частинами, валюту міняв ітд. Нещодавно банк обмежив всі мої рахунки з картками. Я відразу підтвердив через Дію, що я користуюсь додатком. Потім запросили дані по транзакціям. В той же день все відправив. Потім запросили ще на вибір документи з їх переліку. Направив документ в якому являюся продавцем авто. Сказали через два 2 дні перевірять. Пройшло 3. Пишу їм знову, бо потрібно онлайн купити ліки важкохворій людині, опікуном якої я є. Відповіли, що ще щось там перевіряють і термінів перевірки ніяких не надають. Але дуже сильно прикладають всі зусилля для швидкого вирішення проблеми. Категорично не рекомендую мати справу з цим банком, щоб не мати проблем на рівному місці. Та не мати змоги користуватися своїми власними коштами в момент, коли це конче необхідно.
monobank
12 липня 2024, 19:13
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам
Наразі інформація знаходиться на перевірці у колег
Щойно буде інформація, колеги з вами одразу зв'яжуться

12 липня 2024, 20:23
Так.так. Щойно — це коли? В додатку написано: Очікуйте відповідь 11 липня 2024. На календарі 12 липня. В додатку теж написано по шаблону: …ми й самі не любимо зайву бюрократію…Мабуть нове слово боти з банку вивчили «бюрократія». Подивимося, як банк не любить бюрократію.
SergeyNina
SergeyNina
12 липня 2024, 23:03
Банк проверяет документ о продаже авто. Хоть бы его приняли. Помню коллега так попал в авале, те не смогли принять справку о продажи авто и закрыли карту
oleksdesigner
oleksdesigner
13 липня 2024, 17:59
Напишіть у гуглі «Повірте, ми самі не любимо бюрократію» побачите, що цьому реченні вже багато років, це відповідь бота, та спроба тиснути на жалість.
Співробітник тупо вам скинув затасканий шаблон відповіді, строки 2−3 дня це брехня з потолка, щоб ви заспокоїлися та не витрачали їх час. Реально може бути від місяця до півроку
13 липня 2024, 18:26
100%. В крайньому коментарі теж посилаються на бюрократію. А самі крутять коштами клієнтів як їм заманеться.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / не рекомендую до співпраці