Несправедливість

Ольга Овдій 6 липня 2024, 20:13
Добрий день, розповім про свою історію! Мені Моно банк відмовив у взятті оплати частинами на дитячу мрію електро самокат. Чому? Поясню у мене був кредит перед початком війни, і звісно коли розпочалось повномасштабне вторгнення я як і більшість українців залишилась без роботи, спочатку пеня по кредиту не нараховувалась, згодом все відновилось, але я була без роботи… В загальному я за рік виплатила все що була винна звісно з величезним відсотком, але я все закрила! Хочу наголосити що я мама одиначка, і вже більше як два роки ніяких кредитів не маю. Дитина мріє про цей самокат, і сам назбирав певну суму на нього, але докласти зараз просто не маю можливості, я вирішила взяти оплату частинами, щоб здійснити мрію сина. Але мені відмовили, аргументуючи тим що у мене погана кредитна історія. Ви серйозно, хотілось би запитати??? Люди поясніть чому нікому не цікаво чому сталася та чи інша ситуація і при яких умовах? Чому нікому не цікаво що все закрито вже давно, а те що не в чесно так я за це заплатила з повна пені. І до цього я користуюсь картою цього банку не перший рік, і кожен місяць туди надходять кошти, і банк це бачить!!! Погана історія окей, те що все закрито з повна нікого не цікавить. От так і живемо!!! Дякую монобанк за щасливе дитинство мого сина!
monobank
8 липня 2024, 18:21
Розуміємо, що ситуація неприємна
Дійсно, на жаль, наразі банк не готовий надати кредитний ліміт та/або ліміт на розстрочку/покупку частинами
Це не остаточне рішення, в майбутньому воно може змінитися

6 липня 2024, 20:32
Отказали, так как нет гарантии (исходя из предыдущего опыта), что в сложной ситуации снова не сможете платить вовремя
6 липня 2024, 20:59
Ольга Овдій 6 липня 2024, 20:54# І дійсно гарантії немає ні де, а те що я виплатила за не вчасно оплачений кредит в тричі це ні кого не хвилює, головне кредитна історія!!! Дуже класна у нас побудована політика… І да на далі розмовляйте зі мною у своїх коментарях українською мовою. Дякую
6 липня 2024, 21:07
Чем меньше гарантий тем меньше вероятность, что дадут новый кредит. Для вас : чим менше гарантій тим менша вірогідність, що нададуть новий крелит
6 липня 2024, 21:20
Не для мене окремо, а для всіх українською мовою будь ласка, не потрібен цей переклад «для вас»! Я розумію мову кацапську на якій ви спілкуєтеся, але слухати її противно!!! Це по перше! А по друге гарантії що виплата була в трьох кратному платежі це не рахується я так розумію?! І те що я прагнула все позакривали якаб там сума не була це також пусте!!! Це не гарантії по вашому, дуже чудово!
8 липня 2024, 9:09
Нє, не гарантії.
Як і вишиватні дорікання про мову.
Російська мова не робить українця гіршим за вас.
6 липня 2024, 20:36
А обязаны?
6 липня 2024, 20:58
Ні хто ні в чому нікому не повинен бути зобов’язаний, ми повинні хоть на когось розраховувати, а виходить нема на кого!
6 липня 2024, 23:42
А в других банках не дают?
6 липня 2024, 20:54
8 липня 2024, 9:12
Ви його виплатили в трикратному розмірі, тому що порушили умови кредитної угоди, а не з власного альтруізму. Кредитний рейтинг зіпсовано віелкою кількістю рідяків про протермінування платежу в вашій історії. По приколу замовте безкоштовний звіт в БКІ та подивіться, як ви виглядаєте для банків.

Візьміть в МФО, там доведеться виплатити в десять разів більше.
Danilich
Danilich
7 липня 2024, 20:45
Денег нет давать в кредит, то что банк нищий и не может найти денег. Несмотря на то что лошки тащат шестизнаки, которые раздают в кредит по 45% годовых, все равно их не хватает. Вам только пробовать получить кредитв другом богатом банке

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank