Є відновлення картка

anya0317 6 липня 2024, 12:03
Коли подавала на пошкодження житла, обирала банк в якому відкрити картку «є відновлення». Прочитала що монобанк надає 5% кешбеку на всі витрати по ремонту з цієї картки, зараз оплатила вікна, сума 30000 грн, а кеш бек прийшов 489 грн. При оформленні не було сказано що є якісь ліміти, бо людина не буде замовляти по пів вікна, а на даний момент вже оператори відмахуються що ліміт кешбеку на всі категорії 500 грн в місяць, але ця картка не має відношення до всіх категорій. Питання, ви скрізь пишете що на ВСІ витрати по ремонту з картки є відновлення, так де мої 5% з суми?
monobank
monobankua 6 липня 2024, 13:28
Дуже шкода, що у вас виникли негативні емоції.
Дійсно по карті єВідновлення надається третя банківська категорія «Євідновлення» (Ремонт), яка підключається автоматично. Кешбек (5% за особисті кошти) по цій категорії буде нараховуватися тільки при сплаті карткою єВідновлення, та входить до загального ліміту 500 грн на місяць за банківськими категоріями.
Додатково зафіксували ваше звернення, щоб індивідуально розглянути цю ситуацію. Колеги зв'яжуться з вами, як буде нова інформація

OkeyDoki
OkeyDoki
7 липня 2024, 10:09
А ты что думала у кешбека нету ограничений… а то что вкладка у моно есть кешбек и там 500 грн на месяц. Мда логика видимо слабая сторона).

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank