Якість продукту падає

AL1 1 липня 2024, 9:39
В цілому банк ок, вже давно на ньому, і Платинум картку пробував також, і консьєрж сервіс.
Однак якість продукту кожного разу падає і падає. То невірні дані в додатку показує, треба перезавантажити додаток (просто повернути вниз не достатньо), то функціонал кривий. Багато кейсів.

Сьогодні ще один цікавий кейс знайшов. Не знаю, це ініціатива одного конкретного програміста, чи спуск з гори чи зговір.
При купівлі валюти, курс пише 43.8500 (два нулі), однак про факту за 10 євро хоче зняти 438.51, за 100 євро хоче 4385.01.
Відома штука «з миру по копійочці».
А по факту — банально шахрайство.
monobank
monobankua 1 липня 2024, 12:24
У застосунку монобанк наведено інформативний курс, на момент вашого розрахунку курс може трохи відрізнятися від того, який вказаний в застосунку. Це пов'язано з тим, що округлення проходить до цілих чисел, банк не списує суму менше 1-ї копійки.
Також бачимо що колеги зафіксували ваші звернення, пропозиції та зауваження.
Сподіваємось, що співпраця надалі приноситиме лише позитивні емоції.

1 липня 2024, 9:40
Не розумію, як додати скріншот у відгук.
1 липня 2024, 10:48
Відома штука «з миру по копійочці».
А по факту — банально шахрайство.

По-перше, сума після коми часто змінюється, це нормально. Якщо бачине щось підозріле, перезапустіть операцію поповнення не завершуючи її.
Хочете холд по поточному курсу, а потім списання по іншому курсу на момент операції остаточного списання як в деяких банках? Я — не хочу. Але так курс буде фіксованим довше…

По друге, тепер банк має обовʼязково вигадати нові методи округлення та запровадити долі копійок?

Особисто перевірив в застосунку, округлення десятичних дрібок працює так, як всіх вчили в школі.
1 липня 2024, 10:53
В якій системі або математиці, 43.8500 (який показує в додатку) при множенні на 10 має давати 438.51 ? чи десь там на мільйонному знаку після коми є 1?

Якщо показує курс 43.8500, то повинно і по такому курсу рахувати. Інакше це не фінанси, а гадання на кавовій гущі.
fotografchun
fotografchun
1 липня 2024, 12:46
Там огромная текучка кадров, в среднем работают 1−3 месяца, потом увольняются, отсюда и коллосальное количество недоработок и проблем, которых как вы верно заметили, становится все больше и больше. Это всегда происходит, когда с коллектива пытаются выдавить максимум за минимум денег. Я бы советовал пользоваться более надежными банкам, а не где работают студенты после айти-курсов
1 липня 2024, 23:00
Ви не повірите, але саппорт тільки з другої спроби зафіксував звернення. З першого разу «через ажіотаж звернень» мою заявку не змогли корректно оформити. З другою спроби, коли я сам звернувся типу «так що там» таки оформили, і взял в роботу, хоча не впевнений, чи взагалі хтось там його взяв в роботу, чи так просто кажуть. але діалоги в саппорт чаті телеграм просто непрофесійні. Так, вони ввічливі. Але на всі питання «потрібно більше часу на відповідь» і так цілий день мурижать. Навіть на банальні питання типу «о котрій годині ви зареєстрували успішно моє звернення» потрібно було чекати відповідь ГОДИНУ та пінгати періодично. Але так, вони ввічливі. Жаль, що немає баг-трекінгу, де я міг би банально залишати заявку та трекати забили на багу, (бо живчик банка важливіше, ніж копійки в фінансовій апці) чи таки пофіксили, чи в роботі все ще. бо багів більше 10 точно
krv77
krv77
1 липня 2024, 17:09
Тобто якщо буде показувати 43.85 — то буде ок.)
Це так.
1 липня 2024, 23:05
Монобанк, ви пишите «У застосунку монобанк наведено інформативний курс, на момент вашого розрахунку курс може трохи відрізнятися від того, який вказаний в застосунку».
Тоді логічне ж запитання, а як чи де подивитись не інформативний, а реальний курс? Бо цю інформацію (буде списано 438.51грн) вже пише безпосередньо на останньому кроці при обміну валюти. На головній сторінці там немає 4 знаки після коми. На сторінці курсових обмінів — є 4 знаки після коми, я порівнював, 43.8500 було (4 знаки після коми) точно такий же курс в 43.8500 показує коли вже хочеш купити валюту на останньому кроці.

Навіть якщо це якийсь інформативний, чи вакуумний курс чи який завгодно — потрібно це писати. Попереджувати. А то, повторюю, на сторінці купівлі валюти, на останньому кроці, курс пише 43.8500, але каже, що при 10 євро з мене зніметься не 438.5, а 438.51грн, що реально обман.
1 липня 2024, 23:08
Навіть тут в мінфіні, зараз пише курс 44.0005, в додатку також 44.0005, однак при спробі купити 100 євро пише, що зніметься 4400.06грн, при курсі 44.0005.
Знов, трясця, 1 копійка програмісту йде на особистий рахунок?)
Illja
Illja
2 липня 2024, 1:33
Це вже мєлочність до неможливості
MarselKN
MarselKN
2 липня 2024, 2:26
Пояснительная бригада: В приложении курс 45.55 Реальный 45.550001(например). То при покупке 10 валютных единиц должны списать 455.50001грн.Так как округление до копеек спишет 455.51грн. Если покупать 1000 единиц спишет не 45550.001 грн, а 45550.01 грн. Если купить 100 000единиц то будет 4555000.10 грн и т. д.
4 липня 2024, 9:26
Та немає сенсу щось доводити. Людина математику прокурила за гаражами в школі.
А хейтерок місцевий ще й піддакує з двох акаунтів
4 липня 2024, 17:12
Ви курс зі стелі берете. в додатку чітко вказаний курс: 43.8500 (4 знаки після коми).
Повторюю питання, яке це вбіса округлення, чи в якій математичній системі, 10×43.8500 буде не 438.5, а 438.51 ??

І ще раз повторюю, якщо там десь на сотому знаку є ще циферки, то потрібно це писати. Або повний курс, або писати, що це приблизний (інформативний) курс і реальна ціна буде така-то.

Це — фінансовий додаток. Всі цифри мають співпадати до копійки!
3 липня 2024, 14:31
Підтримка монобанку не вирішила проблему, відписки різні і по кругу пускають, один оператор змінюється на іншого і все заново. Жодного сенсу в підтримці.
ch777
ch777
3 липня 2024, 17:11
Тощо оператор зобов’язан вам одне й теж саме скидувати по методичці та те що у нього прописано в шаблоні відповіді. Якщо напише інше він отримає штраф від зарплати. Там купа проблем у цьому зробленому на колінках «банку»

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903