Відмова в обслуговуванні Монобанк

Ксю Ксю 28 червня 2024, 22:41
monobank відмовляє мені в обслуговуванні. При цьому банк не називає точну причину, контакт центр говорить що не володіють такою інформацією, що все добре і це тимчасові складнощі, тимчасові??? Ви серйозно, 2 роки тимчасові… В додаток зайти не можу.

Я являються на сьогоднішній день співробітником одного з провідних банків україни, але мій банк не невнадає послугу «оплата частинами». Звернулася до моно банку. Він надав мені кредит на оплату частинами.
Погашення було в срок.
Лишилося пару платежів і тут війна…місяць затримала оплату зі зрозумілих причин, наступний повністю закрила кредит і %.

І тут все кредит закрили.

Коли всі банки відновили видачу кредитів і моно відповідно, я подаю заявку на відновлення кредитного ліміту і мене блокують.

У мене беззаперечна кредитна історія і мене блокує цей банк без пояснення і попередження. Як співробітник я знаю, що банк повинен офіційно повідомити про відмову в обслуговуванні з вказаням причин. Справа принципова буду йти до суду і нехай пояснюють законність своїх дій.

Справа принципова буду подавати до суду.
monobank
1 липня 2024, 13:14
Приносимо вибачення за незручності
Детально все перевірили та переглянули відмову в обслуговуванні
Детальніше написали вам в особистому повідомленні

Три літри
Три літри
29 червня 2024, 0:22
Як співробітник я знаю, що банк повинен офіційно повідомити про відмову в обслуговуванні з вказаням причин

Брехня.

По перше банк немає такого забовʼязання, навпаки закон дозволяє банку не повідомляти банку причину.
По друге оскільки про це знає робітник будь якого банку зрозуміло що автор не працює в банку

Відповідно є сумніви що до інших частин розповіді. В чесності дуже дивно що робітник банку живе від получкі до получкі і не має грошей закрити оплату частинами достроково.
oleksdesigner
oleksdesigner
30 червня 2024, 12:54
Моя порада забудьте про цей смітник, не займайтесь витрачанням часу та грошей на аферистів, та користуйтесь гарними банками де найперше це якість обслуговування клієнтів, а в манобанку об вас запросто можуть витерти ноги у будь-який день

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Відмова в обслуговуванні Монобанк