Банк чудовий, хотів би продовжувати співпрацю, але обмежили за просто так.

bhoriunov 19 червня 2024, 19:23
Банк чудовий, хотів би продовжувати співпрацю, але обмежили за просто так, хоча банкінгом у цьому місяці досить мало користувався. Мені всього 15 років, а з документів просили надати такі підтвердження джерел доходу: довідка про доходи ОК 7, податкова декларація ФОП, договори купівлі продажу майна, трудовий договір з випискою про отримання заробітної плати. Коли я відзначив відсутність таких документів, то вони залишили єдиний вихід для мене — чекати протягом 60 днів. Вибачте, але мені 15 років, у мене загалом такі джерела доходу просто відсутні. Тепер мені не користуватися банківськими послугами до 60 днів? Жити без переказів, інтернет-оплат й офлайн-покупок? Це ж знущання. Хоча відмічу, що банк був моїм улюбленцем і я не збирався припиняти з ним співпрацю. Сподіваюсь, що ця заява прискорить процес розгляду, а поки можу залишити лише, на жаль, одну зірочку.
monobank
20 червня 2024, 12:18
Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з цією ситуацією.
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки Клієнтам.
Наразі за вашим рахунком ведеться перевірка.
Якщо у вас є офіційні документи щодо обігу коштів ви можете їх надати для прискорення перевірки. Якщо таких немає просимо вас очікувати завершення перевірки, за її результатами вас проінформують.

19 червня 2024, 19:38
Вибачте, але мені 15 років, у мене загалом такі джерела доходу просто відсутні

але ж доходи є. Ну то ввімкни мізки, наче достатньо дорослий щоб розуміти що неважливо тобі 15, 35 чи 65 — твої доходи мають бути легальні тобто ти можеш підтвердити їх походження.

Якщо ти маєш нелегальні доходи то банк має право закрити твої рахунки і коли тобі 15, і коли тобі 65.

Тепер мені не користуватися банківськими послугами до 60 днів? Жити без переказів, інтернет-оплат й офлайн-покупок? Це ж знущання.

Знущання це вмикати дурня замість того щоб відкрити рахунок в іншому банку. Чи ти тепер до смерті не будеш мати рахунків в інших банках тільки тому що Моно закрив тобі рахунок?
bhoriunov
bhoriunov
19 червня 2024, 20:29
1. Ну Ви не лізьте, не розібравшись у ситуації. Саме таких, як просить монобанк, у мене відсутні (перелічив, які вони хочуть і відмітив, що ТАКИХ немає). Я спитав, що чи можна щось інше, вони просять чекати до 60 днів. 2. Я то відкрию, не переживайте за мене, просто найулюбленіший банк і неприємно таке. Тому прошу, якщо Ви не маєте відношення до ситуації, — не «виправляйте» мені мізки, я Вам нічого поганого не зробив.
20 червня 2024, 7:41
Ну Ви не лізьте, не розібравшись у ситуаці

Так ви опишіть ситуацію.
Саме для цього відгук і призначений: розповісти іншим власний досвід.

Саме таких, як просить монобанк, у мене відсутні

Монобанк просить документи про підтвердження джерела доходів. Вони у вас або є, або їх немає. Моно банк не каже що дохід має бути виключно у формі зарплати.

Тому прошу, якщо Ви не маєте відношення до ситуації

Не скиглять в публічному місці що банку не подобаються ваші нелегальні доходи і ніхто вас не буде «вчити життю».
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
19 червня 2024, 20:24
Так деньги откуда? договор ГПХ тоже официальный доход
20 червня 2024, 7:47
Або крипта, або дроп

я схиляюсь до другого бо враження що відгук пише хтось з батьків що оформив з
на дитину картку для власних операцій
ch777
ch777
20 червня 2024, 9:51
А то що тут тримаєте фоп це дуже велика помилка, тощо відношення до фопів як до сміття, а не як у справжньому нормальному банку. 60 днів це самовправство, пишіть одразу скаргу в НБУ https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals#
Якщо не напишите, то 60 днів запросто перетворяться на 180 днів
20 червня 2024, 11:38
Пхах, який ФОП?

це або малий криптотрейдер, або його батя що прокручує гроші через нібито дитячу карту

ти хоч відгук перечитай перш ніж по шаблону обсирати банк
tckgoblinu
tckgoblinu
21 червня 2024, 13:17
«а не як у справжньому нормальному банку»

зайди у відділення Універсал банку і озвуч це твердження))

А взагалі будь-який банк «справжній» і «нормальний» рівно до першого блокування)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Банк чудовий, хотів би продовжувати співпрацю, але обмежили за просто так.