Marynagal 9 червня 2024, 20:55
8.06.24 у мене з карти була невдала спроба списання у сумі 50 грн, через відсутність коштів на карті.
9.06.24 я звернулась на гарячу лінію з метою отримання інформації про транзакцію, щоб дізнатися, можливо у мене є якась підписка або авто погашення заборгованості.
Оператор у ході розмови, не запитуючи у мене згоди, не обговоривши зі мною наслідки самочинно заблокував мені карту і повідомив, що тепер я маю її іхати у обл центр поновлювати та платити 100 грн!!!
Я знаходжусь у відпустці за межами міста ще 12 днів у селі. Тут нема банкоматів, у мене телефон не підтримує NCF, змоги користуватися іншими картами нема. Мені довелося позичати 600 грн на квиток (незвпдановийн збиток у результаті дій банку), щоб поїхати в обл центр (найближче і найдоступніше за транспортом місто)щоб отримати фізичну карту, оскільки 12 днів без фізичного платіжного засобу прожити не можливо, тим більше я очікую грошове надходження.
При поновлені карти, у мене автоматично на рахунку уже було «-100 грн», не запланованих трат.
У результаті подальшої вирішення ситуації, виявилося що блокування карти було передчасне, оскільки списання 50 грн це законне автопагашення процентів за кредитом кредитною структурою на яке я давала згоду!!! Оператор самочинно мене як клієнта зобов’язува сплати банку за пластик 100 грн, хоча необхідності у блокуванні не було.
Як я зазначала, на день поновлення карти, була фінансова скрута+ з вини банку я повинна була взяти позику у сусідів, для поїздки.
У вечері мені пише служба підтримки банку з повідомленням, що я тепер маю у них кредит 100 грн, і знаходжусь у пільговому періоді+умови кредитування!!!
На кого це розраховано???
100 грн сума не велика, були б на сьогодні кошти я б погасила і забула про цей інцидент.
Але це розраховано на Лоха, ніби: оператор блокує карту на власний розсуд, клієнт її Платно повинен відновити, якщо не опатиш пластик -отримуєш кредит у Монобанку,! За 100 грн кредиту ти можеш забути, а тут якраз і щоденне нарахування 3.1% від суми, про яку вони попередили як умови кредитування
Чому у таких випадках поновлення пластику відбувається не БЕЗКОШТОВНО???, якщо це не шахрайська схема?
Під час звернення до банку-отримала відповідь «нам жаль, але ми діємо у межах законодавства»

Користусь послугами цього банку з року його функціонування. Була ДУЖЕ!!! задоволена! Вважала що це реально Банк для Людей, оскільки «схематозів «за ним не помічала.+багато платежів без комісії або стягується найменша комісія серед банків. Зарахування миттєві!
А тут така «гнильця»…
Враження безповоротно зіпсоване
monobank
10 червня 2024, 9:36
Нам дуже прикро, що у вас склалася така думка
У випадку, якщо до нас звертається клієнт з повідомленням, що не підтверджує списання/спробу списання ми можемо заблокувати картку
Це робиться виключно, щоб уберегти ваші кошти від непідтверджених списань в майбутньому
Дійсно, раніше перевипуск картки був безкоштовним, однак ми були вимушені ввести плату за перевипуск картки. Обумовлено це подорожчанням виготовлення цих карток (пластик, чіп тощо). Наразі вартість виробництва пластику зросла і, на жаль, ми не можемо перевипускати безкоштовно
Детально все розглянули та повернули вам кошти за перевипуск картки
Приносимо вибачення за незручності

9 червня 2024, 21:34
Это точно про моно? Перевыпуск был бесплатный, если не почтой заказывать и лимит не превышать
10 червня 2024, 0:18
Та я ж, ніби грамоті навчена, читати умію. За специфікою роботи навіть психіатричний огляд успішно проходжу, пишуть «годна»! Тобто маю довідку про адекватність. Я маю чітке розуміння куди ч телефонувала, з ким переписувалась, куди потратила 1 день в яку карту за які кошти отримала!!! Перевипуск карти у них уже більше року як платний. Ви, мабуть, давно зверталися до банку. Перше отримання безкоштовне. Перевипуск -100 грн. Сьогодні на собі перевірила. Чи Ви монобанкіський засланець?
10 червня 2024, 11:25
Я уже давно разорвал отношения с банком и как вижу не зря
krv77
krv77
12 червня 2024, 15:23
Перевыпуск пластика 100, доставка новой почтой — бесплатно. сейчас так.
виртуальная карта — бесплатно
12 червня 2024, 16:33
Обычно наоборот, доставка платная, а перевыпуск бесплатный
Три літри
Три літри
10 червня 2024, 5:13
А як саме ти збирався користуватись картою в такий глушині якщо на карті немає навіть 50₴?

Тобто що заважало зробити заміну карти після відпустки коли ти вже повернешься до цивілізації?
10 червня 2024, 9:45
Питання з банком вирішено. Від'ємний баланс карти скасовано.
Strelok123
Strelok123
10 червня 2024, 16:52
І так по порядку: 1).після невдалої спроби списання 50 грн, автор відгуку сама піднімає бучу на гарячу лінію, бо забула , що в неї законне автопагашення процентів за кредитом кредитною структурою на яке вона сама дала згоду. 2). немаючи змоги користуватися другими картками, бо телефон не підтримує нфс (хоча чому не скористатися фізично картками в такому випадку?), автор звинувачує моно в тому, що на 12 днів залишилася без платіжного засобу і їй нема за що жити, хоча сама зазначає, що на карті не було коштів??? У підсумку- людина їде у відпуску на 12 днів без копійки грошей, забула,що в неї автоматичне списання коштів з карти на погашення процентів за кредитом, але винні всі, крім неї)))
11 червня 2024, 10:20
Незважай.
Більшість відгуків на 50% брехня.
Частина — на 100% брехня.
13 червня 2024, 16:05
Так навіщо ти тут сидиш, читаєш та коментуєш?
13 червня 2024, 20:38
Бо забув в тебе спитати, що мені робити
15 червня 2024, 8:46
Так питай наступного разу. Бо щось не те ти пишеш.
17 червня 2024, 8:41
Табличка «сарказм»
13 червня 2024, 16:03
НЕВІРНО Ви все інтерпритували. Не додумуйте зайвого! ЧИТАЙТЕ УВАЖНО!!! я написала, що в цей день очікувала грошове надходження, і я його отримала. Але фізично через дії банку коштами не могла скоритсатися.
І до чого тут: «…їде у відпуску на 12 днів без копійки грошей, забула,що в неї автоматичне списання коштів»? Не фантазуйте! Я очікувала «оздоровчі» та переказ від родича. Чи Ви не користуєтесь даними опціями?
Ти більше проблема уже з банком вирешена.
Не намагайтесь вдавати з себе МИРОВОГО СУДДЮ!

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Схема шахрайства через блокування карти та її повного поновленнята нав’язування кредиту