Не рекомендую! Всі фахівці дилетанти та не кваліфіковані !

YainrehcVlad 9 червня 2024, 16:39
Не надійний монобанк!
Закинув кошти з пубму на карту моно
Зробив перекази та мені заблокували рахунок на перевірку 60діб с першого дня користування! В першу ж годину я написав у підтримку, де мені сказала що провірка бла бла, надайте документі доходу, я надав офіціально виписку ок5 та ок7 надав всі реквізити переказу і вже 33 день чекаю на свої кошти, 16 тис грн.моно банк за цей час не може надати статус перевірки! Етап перевірки на підставу перевірки! Заблокувавши ВАШІ гроші, звʼязуючись з цим банком, забудьте про сповіщення о статусі та етапі перевірки! Ваші документи будуть розглядатися на 59 день! А половина фахівців на горячій лінії на офіційну довідку з пенсійного фонду про заробітну плату ок5 та ок7 каже що це не є офіційним документом, на питання які є офіційні документі, вони прохають побути на лінії пару хвилин, і потім вибачаються и далі розмовляють по скрипту!
monobank
9 червня 2024, 17:49
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі

9 червня 2024, 16:47
Откуда вы знаете что документы проверяются на 59-й день если у вас 33-й день проверки?

Да и договор надо читать перед тем как карту открывать
9 червня 2024, 17:18
Сколько у монобанк шмонек тут…🤮 Интересно сколько вам за каждый такой отзыв эта шляпа под названием монобанк платит?
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
9 червня 2024, 21:36
Не переживай, больше чем ставка+премия не платят
10 червня 2024, 12:28
Каждый коммент -50 грн к вашей заблокированной сумме)
9 червня 2024, 18:13
У меня такое ощущение, что цель монобанка заблокировать максимальное количество пользователей. Законы Украины и постановления НБУ действуют для всех банков Украины, но ни один банк в Украине не ведёт себя настолько неадекватно. Это очень смешно с одной стороны, они как коммунисты патриоты пытаются заблокировать 5 миллионов клиентов за 4 года. План нужно выполнить. А с другой стороны это всё не смешно, потому как эти существа блокируют личные средства людей, минимум на 60 суток, а то я предполагаю, что и больше возможно. У меня сейчас заблокировано без единой на это причины 60 тысяч гривен, сегодня 9-ый день.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
10 червня 2024, 8:47
Читаем и действуем

oleksdesigner
oleksdesigner
10 червня 2024, 11:29
Пишіть скаргу у НБУ https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals за незаконне утримання коштів, та тощо ви вчасно надали документи на розгляд та не проводили ніяких підозрілих операцій. Тощо гроші треба отримувати у справжні банки, а не у анонімні смітники, де немає нормального персоналу вчасно розглядати документи

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Не рекомендую! Всі фахівці дилетанти та не кваліфіковані !