Крайне не рекомендую данныйьбанк для открытия счета

Alinkaseksi 9 червня 2024, 4:11
Крайне не рекомендую данныйьбанк для открытия счета нес того не сего взбрело в голову отказать в обслуживание.Так мало того что по их вине (потому как банковом практически не пользовалась)осталась без копейки денег так еще и ждать должна три банковских дня это деньги мне прийдут аж в районе 12го числа.
monobank
9 червня 2024, 10:40
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.
Дійсно, виведення залишку коштів відбувається протягом 3 днів, постараємося якомога швидше надіслати кошти згідно з вашою заявою

9 червня 2024, 11:07

якщо ти тримав всі свої гроші в Монобанку але не користувався ними взагалі — то які в тебе проблеми через закриття рахунку?
9 червня 2024, 15:03
Да ну перестань ты всех по себе судить,если ты чепушила бегаешь прячешься от армии то не значит что все как ты готовы себе отчекрыжить достоинство. Я не че себе не отрезала, но и я не боялась и с первых дней пыталась помогать им, армии, как мед сестра.
9 червня 2024, 15:44
Пхах, які у вас фантазії однако. В армії наявність члена не вимагається.
9 червня 2024, 16:09
твое мнение не кому не интересно и его я не спрашивала

ти пишеш відгук про банк на публічному сайті — будь хто може прокоментувати твою маячню не питаючи твого дозволу і взагалі нікого не цікавить твоя думка про це — читай правила сайту

Так а буде пояснення як так сталось що ти тримаєш в банку гроші і ними не користується взагалі і раптом коли банк блокуєте тобі рахунок ти починаєш скиглити що в тебе немає грошей?
9 червня 2024, 12:14
Так я и так уже два дня жду сегодня третий день
9 червня 2024, 16:05
Ну так вот именно к чему вы выше эту ахинею начали первый писать понятия не имею зачем вы вообще свой высеребрившему тут пишете вас кто-то за язык дергал? нет. так засуньте от куда вылезли
oleksdesigner
oleksdesigner
10 червня 2024, 11:37
Вам ще дуже повезе якщо гроші отримаєте за 3 дні, люди б’ються по 2−3 місяця, чекаючи поки цей псевдобанк віддасть гроші. Тощо ви гроші поклали не у спражній банк, а у кредитне мфо, яке шифрується від своїх клієнтів усіма засобами. Це ще не все, ваші гроші перекажуть, як «брудні» у інший банк з призначенням Ст. 15 «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»
та дуже повезе якщо банк-отримувач не відмовиться від них

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Крайне не рекомендую данныйьбанк для открытия счета