Монобанк вкрав у мене 29000 грн. Банк- аферист!

Alex81aa 6 червня 2024, 7:43
Учора Монобанк вкрав у мене 29000 грн. Я продаю на олх і в інстаграм б/у речі. Сталося так що в мене став барахлити холодильник по причині старості. Коли майстер загнув дуже круглу суму, я вирішив купити новий. Я деякий час збирав гроші і от назбирав на карті необхідну суму, та замовив у офіційному магазині Комфі. Ми домовилися з магазином, що розрахунок буде карткою, т я знімати нема резону, зніме немалу комісію. І от кур'єр привіз учора холодильник. Я провів платіж у монобанку, гроші одразу з знялися, про що є квитанція, з печаттю та часом транзакції. І що ви думаєте? Гроші у магазин не надійшли. Ми чекали близько години, але нічого так і не надійшло на рахунок магазину. Де ж ділись гроші? Їх вкрав Монобанк. Бо інакше, якщо операція невдала, то вони б просто повернулись на мій рахунок. Звонимо в службу підтримки, ті відповідають, що чекати на вирішення треба 16 днів. Півмісяця! Це якась дич. А ці 16 днів вони будуть користуватись моїми коштами. Це що, це нормально? А я буду сидіти без грошей і без товару, який купив і оплатив. І без продуктів. Ще вони сказали, що якщо не вийде повернути, то я повинен буду заплатити їм 19$ за подальший пошук грошей. Жах, жах, люди, не ведіться!!! Тікайте подалі від Монобанк поки він вас не обікрав!
monobank
6 червня 2024, 10:05
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі

krv77
krv77
6 червня 2024, 8:49
А чувак из Комфи холодильник назад забрал, или оставил?
fotografchun
fotografchun
6 червня 2024, 10:34
Печать с квитанцией не имеет никакой силы то что считайте она нарисована в фотошопе, такие квитанции были нарисованы пачками тем, кто платил за коммуналку, которую моно украл на полгода, а на самом деле деньги перечислялись на айбаны прокладок
6 червня 2024, 11:43
І от кур'єр привіз учора холодильник. Я провів платіж у монобанку, гроші одразу з знялися, про що є квитанція, з печаттю та часом транзакції. І що ви думаєте? Гроші у магазин не надійшли. Ми чекали близько години, але нічого так і не надійшло на рахунок магазину.

щось ти маячню якусь розповідаєш

при оплаті картою через термінал ніякі гроші на рахунок магазина не відправляються — оплата картою працює зовсім інакше

більше того: Comfy ніколи не надає реквізити свого рахунку для оплати товарів своїм покупцям — оплата відбувається або готівкою, або через платіжний термінал картою
6 червня 2024, 12:51
Судячі з імені автора, хтось знову шизу врубив та буде бомбити фейками
aliwka3
aliwka3
6 червня 2024, 19:04
А почему вдруг вы верите комфи, а не моно? вдруг это комфи украл ваши деньги?)
Тут і зараз
Тут і зараз
7 червня 2024, 0:24
Для вашого відомства, банк який обслуговує торгову точку комфі - резервує кошти. Тому ви питайте комфі, а не монобанк де ваші гроші))
7 червня 2024, 8:41
Відкрию секрет, ті 29000 пішли на закупівлю кави місцевим «моноботам»
Ми з Три Літри та рештою колег полюблємо гарну, дорогу каву =)
Нескафе нехай невдахи пʼють =)
Danilich
Danilich
8 червня 2024, 9:06
У меня для кофе стоит проф оборудование на $2400, чтоб не пить шмурдяк в кофейных наливайках, где дорогое кофе неумелыми баристами превращается в кофеиновую жижу, которую с удовольствием пьют коллеги и считают за норм напиток. 3л в курсе за мою кофеварку
8 червня 2024, 9:58
Працюєш баристою в кавʼярні? :)
9 червня 2024, 9:02
Нє, жебракує біл кавʼярні та дивиться на кавоварку за 2400 через вікно, якщо бариста не прожене =)
SergeyNina
SergeyNina
7 червня 2024, 22:49
Скорее всего платеж нужно было подтвердить. Увы, теперь ждать возврат дней 10 минимум. На будущее — такие покупки оплачивайте через терминал или налом, но не через сайт.
8 червня 2024, 7:30
Автор і не платив нічого через сайт бо тоді б він оплатив покупку ще до того як приїде курʼєр

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Монобанк вкрав у мене 29000 грн. Банк- аферист!