Обманули при оформление Платинум карты

lukalur 5 червня 2024, 4:58
При оформление платинум карты виза, нагло обманули чтобы я оформила карту, мне нужен был доступ в лаунж зону, оформила две виза и мастеркард. Все условия уточнила, что нужно для посещения, сказали только платнум карта виза. В итоге, самолет нужно было ждать 7 часов, захожу в лаунж, а с меня требует деньги это на Шри ланке, оказывается что условия поменялись и нужен оборот по карте для виза лаунж. Спасибо моно банк, за не качественную консультацию. Больше чем уверена, теперь они скажут, а мы не при делах — это виза решает! Так прошел месяц с момента консультации и получения карты и того что оказался бесполезный ваш «вип-сервис»
Никому не рекомендую сотрудничать с этим банкам, сотрудники не квалифицированные.
monobank
5 червня 2024, 17:01
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Дійсно, на жаль, колеги надати не повну інформацію стосовно відвідування бізнес-залів по картці Visa
З колегами обов'язково проведемо роботу над помилками
В якості вибачення ми не будемо списувати плату за обслуговування картки протягом 4 місяців
Зробимо все, щоб в майбутньому надавати лише якісний сервіс

oleksdesigner
oleksdesigner
5 червня 2024, 9:46
Віп-сервісом та консьєржем займаються студенти, які працюють з дому, тому така і якість, буде службова перевірка та співробітник скоріше за все отримає штраф від зарплати
5 червня 2024, 10:34
За умовами всіх преміум програм, щоб отримувати доступи до лаунжів треба або платити окреме обслуговування, або мати обіг по картці.

Це доречі дуже частий прикол «віп» за три копійки — вони тупо мало літають, не знають правил та й цікавляться правилами пост фактум. Напевне найпоширеніша проблема в стилі «в мене є віп-картка, а в лаунж не пустили» =)
5 червня 2024, 13:41
ВІП що чекає візейр чи райан 😄
5 червня 2024, 13:41
Безкоштовне відвідування бізнес-залів за програмою Lounge Key з преміальними картками Visa Platinum*, Visa Signature і Visa Infinite и Visa Platinum Business!

Пред'являючи вашу картку, ви можете відвідувати будь-який з понад 1300 бізнес-залів у всьому світі 2 рази на рік з Visa Platinum*та Visa Platinum Business, 10 разів на рік з Visa Signature і безлімітно з Visa Infinite.

Щоб мати можливість скористуватись безкоштовним відвідуванням бізнес-зали Lounge Key, вам потрібно протягом місяця розраховуватись картками Visa Platinum на cуму 5 000 грн, Visa Signature на 10 000 грн, Visa Infinite на 20 000 грн. Для Visa Platinum Business обмежень на суму розрахунків не існує.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
5 червня 2024, 14:36
Можно было заплатить за лаунж зону $35 и не корячиться 7ч на стальных стульях в обычной зоне ожидания, тем более на шри ланке это вообще не деньги, платите сразу деньги за посещение, а не разводилам за пластик, где еще кучу каких-то условий надо выполнить
5 червня 2024, 16:50
Так МПС — ті ще розводили, навигадували своїх преміальних програм =)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Обманули при оформление Платинум карты