SEPA реквізити пропали, жахлива IRON тех-підтримка

KyryloDeli 3 червня 2024, 11:05
Я не хотів писати такий відгук, бо банк подобається, але після 3 запитів мушу. У мене клієнт з Європи і перекази може робити через сепа. Вже було 2 успішних і у п’ятницю я готовив інвойс на 3й та побачив що реквізити просто пропали. Написав у тех-підтримку, питання не можуть вирішити і навіть відповідь не можуть дати чому саме. Вирішив тоді підвищити статус свій до IRON з надією, що хоча б чітка відповідь буде. «рішення приймається в автоматичному режимі системою скорингу, що враховує понад 1000 параметрів» цю фразу мені копі-пастнули в усіх 3х запитів. На питання, «Який у мене скоринг?», знову фраза про 1000 параметрів.
monobank
monobankua 3 червня 2024, 11:38
Вибачте, будь ласка, за ситуацію, що склалася.
Вже передали сигнал колегам індивідуально розглянути це питання.
Наразі реквізити SEPA повинні відображатися в застосунку.
Додатково ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
Сподіваємось, що наша співпраця надалі приноситиме лише позитивні емоції.
Полезный комментарий
KyryloDeli 3 червня 2024, 14:47
Дякую, реквізити з’явились

3 червня 2024, 13:13
Для ведення підприємницької діяльності використовувати рахунок фізичної особи — не можна.

Тому тобі і заблочили цей варіант.

А якщо таких розумників буде багато то Моно може взагалі відмовитись від таких переказів, і тоді я вам скажу велике дякую.
3 червня 2024, 14:46
Я про ФОП писав і використовую його
3 червня 2024, 16:01
IRON існує лише як карта фізособи
3 червня 2024, 16:24
Дякую за інфу яку я вже знаю)
3 червня 2024, 21:32
Цена була не інфа для вас, це було посилання на інфу з вашого відгуку яка каже що ви отримували перекази на рахунок фізособи, а не ФОП
4 червня 2024, 14:41
Ні, у відгуку мова, що була надія на те, що з карткою айрон підтримка дать кращу відповідь. Що є логічним очікуванням, бо айрон дає «преміальну» підтримку)
4 червня 2024, 17:33
Це стосується питань фізичної особи, до того ж преміальна підтримка це додаткові послуги для клієнта які він оплачує. Преміальна підтримка ніяк не перетинається ні з питаннями ФОП-рахугків, ні тим більш с питаннями фінмониторинга: не буде банк ставитись більш поблажливо до преміального клієнта.
5 червня 2024, 6:36
1. Коли оформлюється преміум карта, то вона оплачується одразу. 2. Ніде не зазначено, що преміум підтримка не стосується ФОП-рахунку. Більше того, в людини зникла опція в додатку. Проблеми з додатком — фоп, не фоп, байдуже — пряма відповідальність підтримки. Відповідальність преміум підтримки — дати якісну відповідь, що відбувається з додатком. Якщо це баг — сказати що, сорі, баг, займаємось. Якщо рішення фінмону — сорі, рішення фінмону/банку загалом. Чомусь відповідальний (-а) за відгуки на Мінфіні написав (-ла), що питання взяли в роботу. Захищати моно/тролити незадоволених — ваше право) але було б добре нормально читати написане)
5 червня 2024, 9:49
Ніде не зазначено, що преміум підтримка не стосується ФОП-рахунку

ніде не зазначено що стосується і це головне

Проблеми з додатком — фоп, не фоп, байдуже — пряма відповідальність підтримки

звідки ти взяв що це проблема додатку? Людині відключили можливість отримати перекази, це не помилка програми. А навіть якби була помилка то преміальна підтримка все одно не впливає на швидкість розгляду питання.
3 червня 2024, 14:47
Корисний коментар
Дякую, реквізити з’явились

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / SEPA реквізити пропали, жахлива IRON тех-підтримка