Самый лучший банк в Украине!

Art Simon 27 травня 2024, 19:46
Я клиент банка практически 2 года, и могу с уверенностью сказать что Моно самый лучший и достойный банк в Украине.
Однако у меня есть несколько вопросов.
1. Я провожу транзакции по карте, пополняя букмекеров (официальных с лицензией КРАИЛ).
Могу ли я выводить с букмекера на карту Моно и не являются ли такие транзакции высоко рискованными для банка?
2. Я хочу купить другое устройство БУ, не будет ли отказа в обслуживании, если на том телефоне уже был моно другого человека?

Ценю обслуживание, и не хочу его потерять)))
monobank
monobankua 27 травня 2024, 21:45
Дуже дякуємо за високу оцінку і відгук :)
Стосовно ваших питань:
Ми не можемо повідомити за якими саме критеріями ми аналізуємо та перевіряємо операції та дії клієнта, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел.
Також банк перевіряє абсолютно всі платежі, які зараховуються на рахунки нашим клієнтам. Таким чином, будь-яке зарахування може випасти на перевірку і потрібно надати документи, що підтверджують походження коштів. Ці дії регламентуються Постановою НБУ та законодавством України, всі банки мають працювати у рамках правового поля.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
27 травня 2024, 20:47
Второе точно нет. Блокируют за постоянный вход выход
Три літри
Три літри
28 травня 2024, 11:22
Якщо на б/у смартфоні скинути всі налаштування та здерти всі дані — думаю що вхід у свіжовстановленному застосунку не викличе підозри у банка.
oleksdesigner
oleksdesigner
28 травня 2024, 12:13
1. Такого банку офіційно немає, є кредитне мфо, яке орендує ліцензію Універсала, якщо чули що було з Спортбанком — така ж саме може й бути з моно
2. Ніхто це вам не скаже, тому що вони зливають усі технічні параметри та ідентифікатори телефона до себе, а скільки зберігають невідомо. Сброс до заводських налаштувань не змінює ідентифікатори. Нормальні адекватні банки не шпигують за своїми користувачами
Oleksii Ch
Oleksii Ch
28 травня 2024, 14:30
Яким нормативним документом регулюється «Оренда ліцензії»?
Хвора уява нормативним документом не вважається.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Самый лучший банк в Украине!