БЕРЕЖІТЬ СВОЇ ГРОШІ від МОНОБАНКУ, або найгірший банк для рахунку ФОП

DatsenkoYuliia 20 травня 2024, 15:37
Мене звуть Даценко Юлія Олександрівна (ІПН 3615303608) та мала я ФОП рахунок у найгіршому, як зараз виявилось банку України — Монобанку.

18 ДЕНЬ — як банк не повертає ні гроші підприємницької діяльності, ні особисті кошти. А ще говорить що немає ніякого регламенту і що термінів немає. Спочатку чекаєш дні, потім тижні, потім розумієш що чекаєш більше ніж півмісяця. І все через те що БАНКА, яка ніяк не стосується ФОПА, ніяк не може бути розбита БАНКОМ, 18 день ФОП не може працювати, і все через МОНОБАНК який затягує термін вирішення питання.
Все що може банк — це вибачатися та нічого не робити! Ніяких ні термінів, ні пояснень.
Щоденна відповідь банку — ВЖЕ 18 день — «На даний момент ваше питання знаходиться у роботі у відповідальних фахівців. На жаль, орієнтовна дата рішення поки не вказана, але як тільки з’явиться нова інформація — ми обов’язково надамо вам зворотний зв’язок.»

Коли був фінансовий моніторинг у січні місяці (08.01) — у той же день надали банку всі необхідні документи, термін розгляду банком документів вказаний за регламентом був 11.02, всі терміни прострочили, бо повідомлення про те що джерело доходів знаходиться на розгляді висіло по 02.05 включно — ТОБТО 3 місяці, хоча говорили що всіх документів досить і разі закриття запиту або недостачі документів банк повідомить. Під час надання документів відділ турботи постійно морозився від відповідей на запитання, на надані електронні документи що можна перевірити на ЦЗО, менеджери говорили що документи недійсні, бо вони їх не вміють відкривати. Хоча це дивно коли банківські працівники не вміють працювати з електронним документообігом. У чаті постійно змінюються менеджери — у кожного заново запитуєш одну і ту саму інформацію — бо попередні виходять із чату через невміння працювати з цим питанням. І по результату Мені заблокували всі рахунки, як було у офіційному листі сказано, на підставі аб.3 ч.1 ст. 15 Закону
України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних
злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї
масового знищення», ст. 1075 Цивільного кодексу України.
Як сказав один із менеджерів цю статтю пишуть коли не надали документи до фінансового моніторингу, хоча всі документи мною були надані, а от чи змогли «некваліфіковані менеджери відділу турботи «передати ці всі документи у повному обʼємі до відділу відповідального за перевірки я не впевнена.
На всі скарги — відповідь одна й та сама, ніхто ні з чим розбиратися не хоче, на прохання за результатом скарги перетелефонувати, одразу після того як поклали слухавку, поставили що мою скаргу розлянуто, а ще що мені дзвонили але я не брала слухавку, хоча дзвінків не було, на наступну скаргу вже за цією ситуацією, сказали «Перепрошую, також щодо дзвінків, дійсно дзвінків до вас не було, згодні що ситуація не з приємних. Ми пропрацювали це питання зі співробітником та провели до навчання, щоб такого більше не траплялось. Шкодую, що у вас виникли негативні емоції.»

РОБОТА просто ЖАХЛИВА, хотілося аби якомога більше ФОПів і не тільки, прочитали цей відгук, бо МОНО єдиний банк в УКРАЇНІ де ваші гроші підприємницької діяльності змішають разом із грошима фіз особи, Єдиний банк в Україні, де немає відділу який займається ФОП рахунками.

вже 18 день ми не можемо працювати — бо весь оборот ФОПу, а саме 144 677 грн, це нерахуючи власних коштів на фіз картах, та банці — заморожено МОНОБанком, хоча кошти не знаходяться в арешті, немають обмежень НБУ — просто мені говорять чекати без термінів та користуватися іншим банком.
monobank
21 травня 2024, 12:17
Приносимо вибачення, за цю ситуацію
Обов'язково проведемо роботу над помилками та вживемо заходів
На поточний момент, заява на виведення коштів у колег в роботі
Протягом 3 робочих днів кошти буде переказано по реквізитам, які ви надали

20 травня 2024, 16:06
Також додам посилання на написаний мною документ — із всіма переписками та листами банку, який готувався до консультацій з юристами — та подальшого оприлюдення у соц мережах — аби кожен міг побачити своїми очима, що може витворяти банк — якому начхати на своїх користувачів
Danilich
Danilich
20 травня 2024, 22:38
Очередное подтверждение что в этой мусорке не стоит держать ни копейки своих денег ни тем более вести бизнес счета, скоро полгода, как клиент бьется в попытке вывести свои деньги. Если не хотите чтоб вам выслали деньги в другой банк с комментарием про отмывание и финансирование терроризма- только судиться, банк не отдел полиции и не следователь чтоб присваивать вашим деньгам такой статус. От вас просто избавились то что лень рассматривать и изучать документы, безграмотеи в финмониторинге даже архив не могут распаковать и никогда не слышали видимо про документы с наложенной цифровой подписью
21 травня 2024, 17:07
Мені не потрібні вибачення Банку, мені потрібен нормально-проведений фінансовий моніторинг та звільнення всіх халатних менеджерів, які винні у тому що банк поставив мене у таке скрутне фінансове становище, 20 днів блокує мою підприємницьку діяльність та довів мене до жахливого морального стану.

Я працюю в білу — маю повністю всі необхідні документи, договори, рахунки-фактури, акти виконаних робіт, договори з оренди офісів і т.д. — і хочу аби МОНОБАНК не ставив на мене безпідставне клеймо і не приписував мені без доказів що я порушую Закони України і провів нормальну перевірку документів.

Дивно, що роботу з повернення коштів Банк почав одразу після відгуку на МінФіні.
Наразі мені перетелефонували та сказали що на вказані мною реквізити кошти не заходять — а причина у тому що у назначенні платежу МОНОБАНК вказує - «Перерахування коштів у зв’язку з відмовою від підтримання ділових відносин з клієнтом Даценко Юлія Олександрівна на підставі ст. 15 ЗУ № 361-IX вiд 06.12.2019» - ТОБТО знову ж таки банк бездоказово ставить на мене клеймо правопорушника законодавства України, і з таким назначенням платежу кожен банк буде вважати цей переказ НВР (неприйнятно високого ризику) .

Далі , на запит вивести кошти , шляхом отримання коштів через касу відділення УніверсалБанку , МоноБанк також відмовляється і говорить що у моєму випадку гроші мені повернуть тільки на рахунок іншого банку України, а у разі якщо інших рахунків немає то МОНОБАНК ПРИМУШУЄ відкривати рахунки інших Банків. ЖАХ

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / БЕРЕЖІТЬ СВОЇ ГРОШІ від МОНОБАНКУ, або найгірший банк для рахунку ФОП