Негайно відгукніться на мій запит на рахунок Повернення Коштів

я Танасійчук Вадим, звертаюсь до Вас по проханню, по темі що МоноБанк розірвавши зі мною контракт, зупинивши зі мною співпрацю як з клієнтом, не повертає мені кошти більше ніж тиждень часу. Мені ці кошти критично потрібні для моїх потреб, так як там велика сума, немаю за що купити ліки. Негайно вирішіть це питання і поверніть мені кошти!!!
monobank
monobankua 25 квітня 2024, 19:33
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи багато параметрів та інформацію із різних перевірених джерел.
Нам шкода, що переказ залишку коштів зайняв більше часу ніж планувалось.
Сьогодні бачимо колеги прийняли від вас нову заяву на переказ залишку коштів, питання в роботі.
Передали запит колегам по можливості прискорити переказ

MarselKN
MarselKN
25 квітня 2024, 19:58
МоноБанк заблокував кошти і не дає вивести їх Angel2002 25 квітня 2024, 19:48 Відділення за адресою: Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 225а, корп. 2 ТРЦ «Veles MALL» (Алло) Я Курилич Андрій звертаюсь до Вас по проханню, по темі, що МоноБанк розірвавши зі мною контракт, зупинивши зі мною співпрацю як з клієнтом, не повертає мені кошти більше ніж тиждень часу. Мені ці кошти критично потрібні для моїх потреб, так як там велика сума, немаю за що купити ліки. Негайно вирішіть це питання і поверніть мені кошти!!! --- питаннячко : так ты Андрій или Вадим. Или кто-то другой, кто юзал их карты?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Негайно відгукніться на мій запит на рахунок Повернення Коштів