Затримують особисті кошти клієнтів.

Артем Артем 16 квітня 2024, 17:23
Подумайте кілька разів, перед тим як відкривати рахунок в цьому «банку». Наразі монобанк блокує всіх користувачів, які роблять перекази або отримують кошти від людей, які могли бути пов’язані з криптовалютою, і в результаті розриває договір в односторонньому порядку. Відповідно, ми розуміємо, навіть якщо ви не робили таких операцій, ви всеодно можете потрапити під блокування і ризикуєте заморозити особисті кошти від 3 до 60 діб, на що банк буде лише розводити руками, а потім ще й поставить клеймо (стаття 15) на ваші перекази.

Поки «гої» рахують свої копійки, монобанк затримує кошти «на перевірку» і запускає в оборот на свої потреби.

monobank
monobankua 16 квітня 2024, 18:07
Дуже шкода, що у вас склалась така думка.
За вимогою НБУ, ми як банк зобов'язані перевіряти операції наших клієнтів.
Ми не можемо повідомити за якими саме критеріями ми аналізуємо та перевіряємо незаконні чи непрозорі операції, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На основі цього аналізу банк може ухвалити рішення про відмову в обслуговуванні.

16 квітня 2024, 19:08
«Зверніть увагу як зараз будуть писати заслані козачки в коментарях, який це гарний банк на їх думку))»

Всегда говорил и буду говорить, что Монобанком можно пользоваться только если использовать его кредитные деньги и ни в коем случае не держать там депозитов и личных средств.

Но сейчас не стал проходить мимо это фразы автора отзыва.

Это что ж получается? Тот кто не согласен с автором отзыва и имеет свое , противоположное мнение , автоматически зачислен к лику «засланных козачков» ?

То есть и слова против нельзя сказать автору? Ты сразу «козачек» ? А просто иметь противоположное мнение иметь уже нельзя ?
Strelok123
Strelok123
17 квітня 2024, 17:36
Пумб тоже блокирует карты, которые используют для операций с криптовалютой, или ЭТО ДРУГОЕ?)))
17 квітня 2024, 18:16
???

Какая разница какой банк ? Занимаешься криптой — должен понимать , что тебя заблокируют в любом банке

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Затримують особисті кошти клієнтів.