Розірвали договір після р2р

Сергій Каменчук 13 квітня 2024, 22:40
Якщо банк змінить рішення, то певно я вже ніколи не буду їх клієнтом. Я чесно користувався карткою, привів 5-ьох людей, радив всім, а як тільки почав купувати в телеграм криптовалюту (моє розуміння причини), мені відмовили в обслуговуванні. Чесно кажучи оскаржував би їхнє рішення. Тримав депозити по 300 тисяч. Отримую гарну зарплату і постійно користуюсь саме карткою моно, хоча зарплатня приходить до іншого банку
monobank
monobankua 14 квітня 2024, 11:09
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо.

14 квітня 2024, 11:15
Покупка на 100$ з гривневої картки на гривневу, не є забороненими. Можна було вислати попередження. Яке це відношення до клієнта який користується моно з самого початку. На карті залишались всі мої кошти, які сьогодні відправили по IBAN, тобто враховуючи що субота неділя я їх отримаю приблизно в середу. Банк який не попередив, що неможна так, Тей що забрав останні кошти і змусив лізти в кредитні ліміти заради виживання, заслуговує на клієнтів?
OkeyDoki
OkeyDoki
14 квітня 2024, 11:47
Почитай как правильно продавать и покупать крипту в Украине, гений просто)

И если прочитаешь, то ты 1000 раз подумаешь стоил ли того чтобы использовать украинскую карту для вывода крипты.
14 квітня 2024, 13:59
Я купив ~5 разів на загальну суму 100$
14 квітня 2024, 13:22
Карткові п2п разом з криптовалютними операціями — це червона ганчірка для банків.
Бо половина трейдить через дропів, або через мертві душі.
На учасників п2п операцій накоплюється статистика та ризик маркери.
І потім достатнбо отримати пару раз гроші від промаркованих клієнтів і привіт, клієнт летить на мороз згідно до ризик-орієнтованого підходу, який вимагає від банків регулятор.

В принципі, будь які п2п скеровані на комерційну або валютну діяльність — зашквар для рахунку фізособи.
14 квітня 2024, 14:00
Ніхто ж не купував
14 квітня 2024, 14:45
Стоп, так «5 разів на 100 баксів», чи «не купував»?
14 квітня 2024, 14:57
Не так висловився, в мене ніхто не купував (тобто я не продавав). Я переказав кошти на карту того ж моно продавця, за домовленістю.
14 квітня 2024, 15:07
Це, канєшно, все змінює (ні!)
aliwka3
aliwka3
14 квітня 2024, 14:49
А відмова в обслуговуванні є забороненою?)
14 квітня 2024, 15:01
Кому потрібен договір, в якому ти довіряєш всі кошти ,а тобі ніхто і не намагається, хоча інтереси всіх банків на утримання клієнтів. Можна ж підписати договір, в якому хтось комусь нанесе ушкодження майнове чи фізичне, але ж цей договір несумісний з Нашим законодавством і його юристи будуть змушені судитись.
14 квітня 2024, 15:10
О, черговий «юрист буде змушений судитись»
Відкривайте та читайте «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та угоду з Моно.
14 квітня 2024, 15:38
Мені вистачає рішення правління НБУ про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію в конкорду та аргументи на які вони покладались.
14 квітня 2024, 15:58
Не задля повернення в клієнти моно чи дізнатись чому розірвали. Дані чому розірвали, не цікавлять. Цікавить саме обмеження в користуванні грошима, які були переказані на моно з білої зарплатні. ФінМон також по боку, не цікаво, зробив пару транзакцій просто щоб лежало.Розумію що тиснуть на моно, але можна було б пом‘якше з людиною, яка була клієнтами та довіряли. Скільки насправді людей купує по р2р і не чіпають (на прикладі знайомих які закуповують на немалі суми)
Danilich
Danilich
15 квітня 2024, 15:06
Не проводите операции с криптой через моно, они ее ненавидят и блокируют все связанные аккаунты, это самый худший проект для покупки/или продаже криптоактивов. Конкорд погорел из-за мискодинга платежей для онлайн-казино то что суммы астрономические летали. Когда и отозвут лицензию у этого псевдобанка тоже за систематические нарушения, просто пока у манобанка есть «друзья» в нбу его трогать не будут и на нарушения одни отписки пишут
16 квітня 2024, 6:58
Незрозуміло чому коли купують на 10к$ люди і все в нормі, а ти на 100$ купив без виводу і сидиш, як нібито злочин вчинив, ще й зарплату забрали😀

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903