Обмеження картки

Normis 11 квітня 2024, 16:17
Користуюсь моно з 21 року, літом 22 року довелось взяти кредитний ліміт, справно перебував у пільговому режимі, потім вже у 23 році мені підвищили кредитний ліміт, тоді у мене була велика потреба у грошах, я справно виплачував обов’язкові мінімальні платежі і не тільки, щоб залишатись у пільговому режимі, але мене з ні з того ні з цього викинули і мені довелось платити щомісяця за відсотки які капали за вихід з пільгогового режиму, з якого я не виходив! У зв’язку з проблемами із ментальним здоров’ям, та складної фінансової ситуації у мене вийшла заборгованість, яку я трохи прострочив, але вчора оплатив, сьогодні помітив що не можу користуватись коштами, бо монобанк обмежив мені можливість користуванням кредитним лімітом, через що я маю заблоковані кошти і не маю на що жити, через це у мене стався припадок, бо мені потрібно приймати препарати, які я не зміг купити через монобанк. Нікому не рекомендую.
monobank
11 квітня 2024, 17:28
Розуміємо, що ви розраховували на ліміт
Банк приймає рішення на підставі детального аналізу всієї доступної про клієнта інформації
Це не остаточне рішення і в майбутньому ліміт може бути встановлено

Strelok123
Strelok123
11 квітня 2024, 16:40
«я справно виплачував обов’язкові мінімальні платежі і не тільки, щоб залишатись у пільговому режимі», — щоб залишатися у пільговому періоді потрібно гасити всю заборгованість яка виникла у звітному періоді, а не мінімальні платежі) Мінімальний платіж не звільняє вас від сплати відсотків, він тільки звільняє вас від сплати пені та штрафів) наприклад все що ви потратили у березні, вам потрібно повністю загасити до кінця квітня, все що в квітні- до кінця травня і т.д. Лише у цьому випадку ви будете постійно знаходитись у льготному періоді)
Lolik1837
Lolik1837
11 квітня 2024, 17:26
«бо монобанк обмежив мені можливість користуванням кредитним лімітом, через що я маю заблоковані кошти і не маю на що жити»

Автор, я правильно понял вас — Монобанк заблокировал вам КРЕДИТНЫЕ деньги и вы считаете , что из-за этого вам не на что жить?
innapcholko
innapcholko
12 квітня 2024, 5:23
Кредитные деньги — это не твои — И при просрочке — ты не имеешь права ползоваться кредитными средствами!
Oleksii Ch
Oleksii Ch
13 квітня 2024, 16:25
В мене стався припадок під час спроби зрозуміти, в чому автор звинувачує банк.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903