Відмова в обслуговуванні

Serhii1234 9 квітня 2024, 14:08
Відмовити в обслуговуванні, ніхто не захотів розібратися в ситуації допомогти, продавав криптовалюту на р2р можу предоставити всі скріншоти, кажуть що скріншоти не підходять, що тепер робити не розумію, банк прийняв рішення і не пробують навіть розібратися в ситуації де взяв кошти щоб купити криптовалюту можу мояснити надати документи також можу надати скріншоти всіх операці з біржі на якій продавав криптовалюту, був кращої думки про банк нажаль враження про банк погіршилось!
monobank
monobankua 9 квітня 2024, 16:18
Розуміємо, що ситуація неприємна та ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи багато параметрів та інформацію із різних перевірених джерел.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.
На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо.

9 квітня 2024, 15:13
??? Не совсем понятны претензии автора. Сам же пишет , что торговал криптой, а это практически автоматом блок и назначение финмониторинга, причем в ЛЮБОМ банке, а не только в Моно. Автор, так, а банка в чем вина то , что вы торгаш криптой ?
9 квітня 2024, 15:21
9 квітня 2024, 17:13
«Лелік, а чи дає це право банку тепер ці гроші собі залишати як бандюку з вулиці??»

Нет. Это накладывает на банк не право, а ОБЯЗАННОСТЬ заблокировать счета клиента , провести финмониторинг и проверить не подпадают ли действия клиента под Закон Украины «О предотвращении и противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем,»

Так, что тут сугубо вина клиента. Сам нарвался
9 квітня 2024, 15:24
За кордоном гроші банк віддає та більше не працює з клієнтом, а цей моновор -банк, гроші залишає собі… і да ніяк ними не користується ага, авжеж))

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903