Monobank робить самогубство

Designer27 4 квітня 2024, 18:49
Як і багатьом у березні прийшло блокування від монобанку, і також десь вночі. Побачив через день, з початку був в стрессі, бо дуже нервую через будь що. Потім зібрався, думаю зберу всі документи, та надам, бо нічим незаконним і сірим не займаюся. Ага, як би не так. В мене не зовсім стандартна ситуація, мені родичі і знайомі переказували свої кошти, тому потрібно було звернутися до них за виписками та квитанціями. (Так я вважав, точно не знав і не знаю, бо не кожен день отримую блокування.). Монобанк (Monobank) ніяких конкретних пояснень не надав, тільки загальні.

Через два дні зрозумів, що швидко не зможу все зібрати, бо знайомі не відповідали. Написав в чат з питанням скільки в мене є часу щоб надати документи. І мені відповіли скільки завгодно (див. скріншот https://ibb.co/bgRFCwj). Я видихнув і продовжив збирати документи. Також я відповідальна людина, тому підписував всі документи, та розкладував їх по папках з датою транзакції, щоб перевіряючим було зручно (наївний).

Через два дні хотів зайти в монобанк, щоб звірити по транзакціям які квитанції вже є, а які ще залишилися. І не зміг зайти. В телеграммі побачив таке:

«На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку.
У зв’язку з накопиченою інформацією з різних джерел банк ухвалив рішення про відмову у подальшому користуванні нашою карткою.»

Написав в підтримку, намагався пояснити, що збираю документи і що мені сказали що будуть чекати скільки потрібно. Але їм все пофігу. Скинув їм частину документів — пофігу. Пишуть вже не потрібно і документи нічого не змінять. Тобто відписка про «накопичену інформацію з різних джерел» це тупо відписка, бо нічого незаконного і навіть сірого я не робив, не може бути ніякої інформації. Просто не надав їм документи у якийсь відведений час, тому що думав, що час в мене є, і система автоматично заблокувала все.

Тобто після первого блокування у вас є десь 5 днів, не більше, і якщо в цей час не надати документи, то потім їх нічого не турбує. Я це саме в них і питав, а вони сказали «будемо чекати скільки потрібно»…

Уточню, що є клієнтом банку десь с 2017 року. Лімітів нбу я не перевищував і близько. І до цього думав, що mono найадекватніший, очевидно я помилявся. Зробили якимось терористом чи шахраєм, яким я в очевидь не є. Бо інакше не розпинався би тут і не принижувався.

Я розумію, що є рекомендації НБУ, але можна виконувати їх клієнтоорінтовно, пояснювати що потрібно банку від тебе, які документи, які терміни. Зі мною було навпаки через одне місце. І якщо згадати, що таке блокування на все життя, то це мені звісно неприємно, а то банк сам собі стріляє в ногу, бо народу в нас тільки меншає, а якщо ще і блокувати так всіх направо і наліво, то зовсім без клієнтів залишаться. І доречі це потім вплине і на всю країну.

Згідно з вищезазначеним я не рекомендую мати нічого спільного з monobank. Так, кошти вони скоріш за все повернуть (доречі це ще треба буде перевірити), але подібні блокування ні з чого для честної законослухняної людини це величезний стрес, а здоров’я набагато важливіше за все, тим більш у такий тяжкий час. Бережіть себе.
monobank
monobankua 4 квітня 2024, 20:57
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Ми як банк зобов'язані перевіряти операції наших клієнтів.
Ми не можемо повідомити за якими саме критеріями ми аналізуємо та перевіряємо незаконні чи непрозорі операції, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. Також колеги проаналізували додаткові документи, що ви надали. На основі цього аналізу банк може ухвалити рішення про відмову в обслуговуванні.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.

4 квітня 2024, 21:02
Багатьом прийшло, але не в квітні, і не блокуванн, а оновлення з новим дизайном
4 квітня 2024, 22:37
Банк сейчас работает по стандартным ответам так как суппорт не имеет права сказать вам больше. И к сожалению скорее всего не пересмотрит решение. Это обидно.
4 квітня 2024, 22:53
Банк так делает не один год
5 квітня 2024, 11:08
Нічого, відкриєте рахунок у нормальному людяному банку, а не у зрозуміло в чому, де ставлення до клієнтів на рівні туалетного паперу
5 квітня 2024, 11:23
Почитай як нормальний банк з відділеннями закриває рахунки криптотрейдерів ще швидше ніж Моно
5 квітня 2024, 22:13
Покажи мені хоча б один серйозний банк, у якому сидять купа збирачів на карти та посиланнями якого на манобанки кишать усі месенджери та соціальні мережі. Ці псевдозбирачі переводять у кеш зібране бабло з манобанок, купують преміум авто або просирають в онлайн казино. Я не пригадаю, щоб псевдоволонтери збирали гроші на карту райфу чи пумба, тощо їх б випхали одразу, манобанку ж абсолютно все одно тощо він покриває шахраїв
5 квітня 2024, 23:10
Крипта = отказ в обслуживании в любом банке. Эти банки серьёзные. Там в таких случаях как у автора просто пересматривают решение. Авалю и пумб личное уважение что блокнули оплаты на покеррумы и онлайн казино. Пока это недоступно всем, но хоть какая то безопасность. Без подтверждения могли списать большие суммы и нбу писало отписки
5 квітня 2024, 12:19
Да с 2017 и еще несколько лет они были топ, когда развивались и боролись за расширение клиентской базы, потом скатились до уровня гнилого привата. У меня куча банков с куда более выгодными условиями чем в шмонябанке и где об клиентов не вытирают ноги как здесь
9 квітня 2024, 9:19
Нашо тобі купа банків, олігарх? Тримати пусті картки та ганяти 3 копійки?
9 квітня 2024, 17:50
50тыс обмен в месяц по более выгодному курсу + иногда конвертдепо если курс акционный хороший
10 квітня 2024, 7:45
Як в стрип-барі? Дивишся на гроші, але торкатись не можна? =)
Designer27
Designer27
5 квітня 2024, 15:31
Да не за якими критеріями ви не аналізуєте, ви навіть не дочекались документів, хоча самі сказали що будете чекати скільки потрібно. Ніякі документи ви не аналізували, я скинув тільки частину, що встиг зібрати. І скинув їх вже після години сперечань, і ви відповіли через 5 хвилин. Неможливо проаналізувати і звірити все через 5 хвилин. Тобто зробили тільки вид, що проаналізували.

В мене немає ніяких непрозорих чи незаконних операцій. Тільки перекази від родичів та друзів. І кошти в них білі. В основному пенсійні. Тому не треба брехати про мене.
9 квітня 2024, 6:43
Столкнулась с подобной ситуацией. Людей загоняют в серую зону с использованием налички. Банки однозначно пострадают, тк их из денежных операций люди максимально уберут.
9 квітня 2024, 9:20
Подякуй державі та війні.
Жожен банк не захоче закрити очі на ті 10 тсяч гривень чи то з ОЛХ, чи то з Бінанса, чи то від ФСБ, а потім отримать 600.000 штрафу від регулятора
9 квітня 2024, 9:50
Людей загоняют в серую зону с использованием налички.

Ні, навпаки: використання рахунку фізичної особи з метою ведення бізнесу і є сірою зоною. І банк позбавляється таких розумників.

Реєструйся як ФОП і веди бізнес вбілу з використанням свого розрахункового рахунку. Банк тільки радий буде цьому, він вже купу зручностей зробив саме з орієнтацією на дрібний бізнес.

Банки однозначно пострадают, тк их из денежных операций люди максимально уберут.

Банку і не потрібні шахраї та чорні підприємці.
9 квітня 2024, 12:20
Смешно, у меня официальная зарплата и ФОП. И банк радостно затребовал у меня кучу документов. Где ж легче?
9 квітня 2024, 15:12
У ФОПа не бывает зарплаты.

Если у вас все операции белые то банк бы ничего не затребовал. Вы явно говорите о каких-то переводах с карты на карту которые не имеют никакого отношения ни к вашей деятельности как ФОП, ни к вашей зарплате.
10 квітня 2024, 8:14
А все и по-белому: просто я в взяла кредит в другом банке и на свой зарплатный счет с другого своего счета перекинула деньги.
10 квітня 2024, 9:23
Банковским переводом в котором видно что вы отправитель? А зачем вы перекидывали на зарплатный, не вижу логики такой операции.
10 квітня 2024, 8:16
Я ФОП плюс официально работаю, поэтому бывает такой вариант и часто.
10 квітня 2024, 9:23
Такое как раз не часто бывает. Обычно бывает как раз когда ФОП фейковый и человек по привычне называет свои доходы зарплатой.
9 квітня 2024, 21:46
Фоп может получать отдельно зарплату как физлицо, это не запрещено, а обслуживаться надо в норм настоящих банках, а не в суррогатах, которые вообще никаким банков не являются, а лишь огрызком банка с поддержкой из студентов работающих из дому

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank