блокування картки після купівлі піци

1237alex 2 квітня 2024, 14:48
користуюся моно багато років, майже з самого початку та наче було все норм. Останній раз сплатив карткою в піцерії, сума не дуже велика та наступного ранку бачу повідомлення в додатку — рахунок заблоковано через підозрілу операцію (оплата карткою в піцерії дійсно дуже підозріло), ну ок, всяке буває. Пропонують або підписати заяву, що дійсно платив карткою через Дію або відеодзвінок, зробив через Дію, оператор пообіцяв, що строк перевірки та відновлення операцій по рахунку 30хв-48год. Чекаю день, два, коли скінчився термін питаю — ну як там моя справа. Не готово, сорі, чекайте. Довго ще чекати — не знаємо, як перевірять повідомимо. Вже пройшов третій день доступу до власних коштів (не кредитних немає), дедлайнів немає, репутація та довіра до моно в цій показовій ситуації була встрачена.
monobank
2 квітня 2024, 15:42
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

3 квітня 2024, 8:35
30хв-48год — это заранее заготовленный шаблон, классический психологический прием создать вид, что вашей проблемой уже занимаются, а реально когда дойдет живая очередь, от недели до месяца и более
3 квітня 2024, 11:15
А, як тоді бути якщо я хочу вивести на долларову картку 120 т. доларів з кріптобіржі щоб не блоканули?
3 квітня 2024, 12:53
Ну попробуй получить 120 кусков на карту и сколько ты их снимать будешь с лимитом 2500$ в рабочий день) Очевидно стоит подумать про другие способы вывода. Банк это средство для покупок, а не хранения каких-либо сумм превышающих 10к дол (порог финмона)
Недорого Отзывы

EUR 45 45.4504

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / блокування картки після купівлі піци