Відмова від обслуговування

Semperit 1 квітня 2024, 11:59
monobank
monobankua 1 квітня 2024, 14:10
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи багато параметрів та різну інформацію.
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

OkeyDoki
OkeyDoki
1 квітня 2024, 12:58
Меньше п2п переводами пользуйся гений)
1 квітня 2024, 16:38
Я й не користуюсь цим видом тим більш в моно, який блокує навіть за оплату комуналки. для кріпти є інші, набагато спокійніші методи.
І доречі, що поганого у Р2Р?
ch777
ch777
1 квітня 2024, 13:39
Ну так, а що ви чекали від анонімного псевдобанку, який навіть на головній сторінці свого сайту немає адреси? Тут взагалі з клієнтами не церемоняться, якщо роботу ви чимось не сподобались — одразу відмова та дуже в рідких випадках вручну можуть її відмінити. Якщо і була крипта до певних обсягів можна з нею працювати у нормальних банках
2 квітня 2024, 3:24
Клепаешь отзывы с разных аккаунтов? https://prnt.sc/R6ES9pk77GZC ОТКАЗ В ОБСЛУЖИВАНИИ ЗА ПРОДАЖУ КРИПТОВАЛЮТЫ Foodiw 2 квітня 2024, 2:33 Отримав відмову від обслуговування, картою користався, може трохи активніше в останні декілька днів. Підтримка каже що щось вони назбирали інфу якусь з різних джерел. Та на підставі цього відмовляють обслуговувати як то кажуть до кінця життя. Що вони назбирали, де? Мені то до одного місця. Є багато інших адекватних банків. Як їм не треба активних користувачів, то най взагалі закриються собі. Назбирають інфу, та закриються як банк, назавжди. Відстійний банк. Навіть приват кращий.
2 квітня 2024, 15:03
Це хтось скопіював мій відгук. Цікаво… У мене з приводу крипти у відгуку взагалі нічого не зазначено.
2 квітня 2024, 17:32
На підсосі звичайно. По 100$ за комент. А как ваша жизнь сложилась?
2 квітня 2024, 17:53
Не повіриш, ах@енно)))) А по сабжу, другий допис реально не мій. Я хз хто там зовсім лінивий свого комента написати. Блокування активних клієнтів взагалі така собі бізнес ідея. В Україні банків багато, просто хтось буде заробляти гроші, а хтось буде блокувати та втрачати. Тому «Яка сумна новина!"(Вже порвали два баяна). Ніколи не був основним банком, на щастя ним й не стане. Я від цього точно нічого не втратив. Навпаки маю спокій, що мої гроші не будуть заблоковані тоді, коли вони можуть мені бути конче потрібні
2 квітня 2024, 15:11
А що , в тебе серденько за моно болить? Чи на підсосі у них? По факту дебільних блокувань без пояснень найбільше якраз у моно. Де обіцяна прозорість?
Danilich
Danilich
3 квітня 2024, 9:41
Потому что клиенты — расходный материал, одному отказ, завтра 10 лиц, злоупотребляющих алкоголем, купят на кассе атб черный конверт с картой. Какая прозрачность) это тот же самый гнилой приват, только в более красивую обвертку завернут

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903