Dmytro Ukhlov 30 березня 2024, 15:15
Самостійно переказав гроші шахраям, які виступали перевізники великогабаритного товару з олх.
телефон +380950725789, в вайбер підписаний як Мар’ян. Отримувач переказу Ганна М. (Показав монобанк, прізвище Мирончук зі слов шахраїв), картка 4441114418653562.
Платіж був зроблений з моєї моно на моно шахраїв.
Шахраї, як виявилося вміють підміняти номер. Я отримав дзвінок з номера телефона відправника. який підтвердив що завантажив товар. Я відправив гроші, передзвонив сам відправнику, та він сказав що не розмовляв кілька хвилин до того. Потім ми все ж знайшли спосіб безпечно доставити товар, і все добре, тому не думаю що він причетний.

Що до монобанку, їх позиція, що вони є платіжним інструментом, вирішенням суперечок займається суд. Мабуть вони діють в рамках закону, до банку претензій не маю.

Займатися судами при моїх втратах сенсу не побачив, тому від подальшої боротьби відмовився. Ціль відгуку — поділитись даними шахраїв, та своїм досвідом.
monobank
30 березня 2024, 16:37
Нам дуже прикро, що сталася така ситуація
З нашого боку також вживаються заходи стосовно шахраїв
Рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів, для фіксації випадку шахрайства та просимо відправити нам фото ЄРДР, щоб по отриманню офіційного рішення від суду, ми могли надати правоохоронним органам інформацію і співпрацювати

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Неможливо оскаржити платіж шахраям всередині банку, навіть якщо звернувся одразу після операції