Блокування рахунку валютного

Людмила Людмила 26 березня 2024, 12:29
Відділення за адресою: Київ, вул. Борщагівська, 117/125
Вчора поповнила свою доларову картку готвікою, одразу заблокували ці кошти, попросили надати джерело їх походження, спочатку відправила їм договір нотаріальний потім ще просили окремі сторінки також це все відправляла, мало того що це все дуже довго відбувалось (раз в півтори години в середньому відповідали) так ще й цей договір не підходе як виявилось, після цього відправила вже наче як той договір всі сторінки попросили ще 2 довідки ок-5 і ок-7(зовсім не розумію навіщо так як данні в них вже дуже старі 1998−2008 рік),і попросили довідку про джерело коштів другого учасника договору (як це можливо не розумію)якщо якимось чудом я би її в теорії зробила попросили б мабуть ще чиюсь довідку про доходи.В підсумку наче б то хватило всіх сторінок договору і 2 довідки ок 5 і 7, відповіли чекати невідомо скільки, я не маю стільки часу я поповнювала свою карту і мені потрібні ці гроші дуже зараз, а маю чекати чогось невідомо скільки, могли б при поповненні у відділені все це спитати я мала всі необхідні нотаріально завірені документи при собі
monobank
monobankua 26 березня 2024, 14:33
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам.
Передали запит колегам по можливості пришвидшити перевірку наданих документів.
Додатково ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості та швидкості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
Полезный комментарий
Людмила Людмила 26 березня 2024, 16:28
Розблокували уже картку ,доволі швидко ,проблема вирішена ,дякую

26 березня 2024, 13:10
«Вчора поповнила свою доларову картку готвікою»

Так у Монобанка же нет своих отделений , как вы могли пополнить наличкой счет?
26 березня 2024, 13:13
А обовʼязково своєму відділенні поповняти ? Це було відділення Universal Bank, і якщо вони прийняли готівку і поповнили картку значить можливо це
26 березня 2024, 14:31
Нашли кому верить.
Универсал вместе со своим обрубком (Моно) массово стали заниматься финмониторингом своих клиентов и нещадно их блокирует.

Более тщательно надо в таких делах выбирать банк. Уж точно не Универсал (Моно). Абанк, ИЗИ, Пивденный
Danilich
Danilich
26 березня 2024, 15:03
Очень зря вы сделали что засунули сюда доллары, теперь в лучшем случае вы несколько месяцев будете снимать их трухой или затертой ветошью, еще и комиссию в 0.9% за это заплатите.
«Повірте, ми самі не любимо бюрократію» — вбейте в гугл это сообщение, увидите, что оператор вам скинул заранее написанный шаблон, который кидают точно также всем остальным, никто даже и не приступал к рассмотрению ваших документов
26 березня 2024, 15:14
Cогласно ч. 2 ст. 5 Закона Украины «О валюте и валютных операциях»: «2. Усі розрахунки на території України проводяться виключно у гривні, крім розрахунків за:
1) операціями зі здійснення іноземних інвестицій та повернення іноземному інвестору прибутків, доходів (у тому числі дивідендів) та інших коштів, одержаних на законних підставах у результаті здійснення іноземних інвестицій;
2) операціями банків з надання банківських та інших фінансових послуг на підставі банківської ліцензії;
3) операціями з надання фінансових послуг, визначених пунктами 1−5 частини другої та частиною третьою статті 9 цього Закону, що надаються небанківськими фінансовими установами та операторами поштового зв’язку, які мають ліцензію Національного банку України на здійснення валютних операцій;
4) операціями з розміщення, виплати грошового доходу та погашення облігацій, казначейських зобов’язань України, номінованих в іноземній валюті, якщо це передбачено проспектом цінних паперів (умовами їх розміщення);
5) операціями з купівлі-продажу державних цінних паперів, номінованих в іноземній валюті, якщо ініціатором або отримувачем за такою валютною операцією є банк;
6) іншими операціями, визначеними Митним кодексом України та (або) нормативно-правовими актами Національного банку України.».
Не понимаю, каким образом Вы получили наличные доллары по договору, которые внесли на счёт в банке. Вряд ли по условиям договора предусмотрен расчёт в долларах в наличной форме.
26 березня 2024, 15:35
В нас начеб то не заборонена купівля валюти в банку чи в обмінному пункті
26 березня 2024, 15:56
«В нас начеб то не заборонена купівля валюти в банку чи в обмінному пункті»

Нет конечно же. Не запрещена.
Так же как у нас банкам не запрещено затребовать материалы о происхождении средств на эту валюту, а если банк не будет удовлетворен ответом, то ему не запрещено заблокировать счет, и проводить финмониторинг в течении 180 дней.

Вы ошиблись с выбором банка
26 березня 2024, 16:43
«попросили довідку про джерело коштів другого учасника договору». Когда Вы так написали, сложилось впечатление, что была продана квартира или машина. Понятно, что глупо требовать справку об источнике средств у обменного пункта или банка.
28 березня 2024, 8:56
Так у відгуку прямо написано, що банку був наданий нотаріальний договір.
Чи в поки мене немає вдома, в Україні почали укладати та нотаріально засвідчувати угоди про обмін готівкової валюти?
28 березня 2024, 11:15
В данном случае, 1 вариант: скорее всего, была продана квартира по нотариальному договору (машину можно продать без нотариуса). В счёт оплаты за квартиру в нарушение требований ч. 2 ст. 5 Закона Украины «О валюте и валютных операциях» от покупателя были получены наличные доллары США, которые продавцом были внесены на валютную карту monobanka через отделение Универсал Банка. Возможно в данной схеме и не было никакого обменного пункта или банка, иначе при чём тут нотариальный договор? 2 вариант: квартира продана за гривны, гривны в обменном пункте обменяны на доллары, доллары внесены на валютный счёт в банке. В отзыве схема не раскрывается, поэтому возможны оба варианта.
28 березня 2024, 11:59
А ще можна припустити, що по рахунку раніше було не дуже багато обігу і це моментально заагрило аналітичні моделі. Деякі персонажі пару років тримають пустий рахунок, потім заганяють на нього дестяки тисяч доларів і дивуються, чого відлетіли у прискіпливий фінмон.
28 березня 2024, 8:59
Тема доречі дуже цікава.
Якщо Запоріжжя вціліє, може в мене буде шанс продаті ті жалюгідні квадратні метри, що там маю.
Цікаво, як все правильно зробити, щоб без проблем потім занести на рахунок.
Чи простіше махнути рукою та купити USDT за готівку… Я хз взагалі.
Бо якщо недостатньо договору купівлі-продажу, а ще вимагають дані про законність коштів покупця, це таке собі.
26 березня 2024, 16:28
Корисний коментар
Розблокували уже картку ,доволі швидко ,проблема вирішена ,дякую
27 березня 2024, 12:00
Рано радіти, коли будете знімати валюту у великих розмірах, якщо сума перевищує або наблизиться до порогу фінмона, вас чекає теж саме блокування рахунків. Фінмон працює не тільки на поповнення але й на зняття. Якщо це буде через 3 роки то ваші документи вже не приймуть, тощо НБУ вимагає від банків приймати документи лише за останні 3 роки. Якщо ви не знайдете документи вам можуть відмовити у обслуговуванні та гроші перекажуть у інший банк з таким коментарем (якщо він ще прийме їх)
«Ст. 15 Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»
28 березня 2024, 8:55
Фінмон працює не тільки на поповнення але й на зняття — фіксую чергову брехню даного персонажу
28 березня 2024, 15:09
Https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/361-20

Фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу
Стаття 20. Порогові фінансові операції

фінансові операції з готівкою (внесення, переказ, отримання коштів);

тобто продав квартиру — кинув кеш в касу — пройшов фінмон, як автор -> депо
Після закінчення депозиту-коли сумма зняття перевищіть 10К дол, автора те ж саме чекає, тощо ліміт накопичуваний
28 березня 2024, 18:08
Боже, який тугенький
Ці кошти ВЖЕ пройшли моніторінг.
Депозит не змінює власника.
В законі написано про ВХІДНІ операції.
Хоча, комя це пояснюю…
oleksdesigner
oleksdesigner
26 березня 2024, 18:31
Цікаво що з іншими клієнтами, які одразу не написали відгук на мінфіні? Мабуть по півроку чекають, коли дійде черга перевірити документи. Ото так спробуй довірити гроші банку, він вкраде їх на півроку та бийся об стінку, доказуючи що вони легальні
28 березня 2024, 7:17
Та то нічого. Ти з друзями відпрацюєш за 100 незадоволених клієнтів.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Блокування рахунку валютного