Блокування та відмова без причини

Микола Кобзін 25 березня 2024, 15:00
Одного дня, випадково заходжу в додаток і бачу, що не працює. Представники банка спокійненько відповіли, що банк вирішив припинити обслуговування, тому й заблокований доступ… Я намагався з’ясувати що стало причиною такого рішення, але сказали, що вони мають право без попередження і без озвучування підстав, в любий момент заблокувати рахунок… Може я скоював якісь злочини чи відмивав незаконно кошти — питаю?.. У відповідь чую тільки невнятне булькотіння операторів які просто придумують на лоьту що відповісти, бо істинна причина є загадкою і для них. Оформив карту на самому початку роботи банку. використовував її як електронний гаманець. Якість обслуговування була на висоті аж до моменту блокування. Банк вважаВ найкращим. Чому так сталось не розумію і зараз. Можливо через те, що неодноразово вступав в спір з ним та відстоював свої права? Вимушений звернутись зі скаргою до НБУ, оскільки крім внутрішніх правил банку існує ще й Цивільний кодекс та ряд інших НПА, котрі захищають і права споживачів.
monobank
25 березня 2024, 17:08
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку

ch777
ch777
25 березня 2024, 15:30
Причину вам не скажуть, щоб ви її не могли оскаржити в суді або обійти наступного разу, краще обслуговувайтесь та тримайте гроші у нормальних банках, а не у анонімних псевдобанках без адреси. Виводьте гроші та забудьте про них, я вже багатьох відмовив від користуванням цім псевдобанком, тому що клієнтів не поважають та викидають як непотрібний мотлох
25 березня 2024, 16:22
Монобанк терпеть не могу, но хочу напомнить-любой украинский банк оставляет за собой право прекратить сотрудничество с клиентом без объяснения причины.

И все мы это отлично знаем, подписывая договор с банком. Поэтому я не пойму с чего автор отзыва «бочку катит" — он точно так же подписывал этот договор с банком и точно так же знает об этом праве банка.

Кстати, клиент ТАК ЖЕ может прекратить сотрудничество с банком без объяснения причин. Автор, не хотите подать жалобу в НБУ на этот пункт договора?)))

Пипец, людям не хером заняться и от скуки не знают до чего достебаться
ukrx
ukrx
26 березня 2024, 9:20
Комментатор на зарплате, оправдывает разные банки группы ТАС и Универсал.
26 березня 2024, 9:28
«Комментатор на зарплате, оправдывает разные банки группы ТАС и Универсал.»

И доказательства имеете ?
Или так? Брякнули как мокрой тряпкой об асфальт?

П.С. Особенно про группу Универсала рассмешило)))
28 березня 2024, 9:03
Тут все просто: не погоджуєшся з автором відгуку — автоматично монобот
Welcome aboard, dude! =)
Danilich
Danilich
25 березня 2024, 16:28
Оператор поддержки работает строго по скрипту и может скинуть один из заготовленных шаблонов ответа клиенту, он не может ничего лишнего от себя написать, то что его ждет штраф от копеечной зарплаты, поэтому вам и будут бубнить одними и теми же фразами, которые написаны в ответах на ваш случай. Когда вам проставляют «отказ в обслуживании» к вам отношение после ухмыляющихся и подмигивающих котов меняется как к отходам в мусорном баке
SergeyNina
SergeyNina
27 березня 2024, 0:36
Скорее всего причина то что вы вступали в спор и отстаивали права. Жалоба в нбу ничего не даст если это не зарплатная карта Коллеге закрыли зарплатную карту в другом банке. То же самое. Причину не скажем. Нарушений не было. Несколько раз в квартал чарджбек Комиссия при отказе в обслуживании 30%. НБУ надавил на банк и профсоюз предприятия и банк с трудом пересмотрел ркшение
28 березня 2024, 9:01
Ой, а хто ж це в нас 30% бере… Чи не той АБВГД-банк, що накрутив собі топ1 на мінфіні?))))

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Блокування та відмова без причини