Шахрайство кредитних грошей в сумімі 70000

Valeriebor 20 березня 2024, 23:49
В лютому 2024 було списано кредитні гроші в розміри 70000, було здійснено 29 платежів за 4 хв, банк чомусь не заблокував карту, адже це не 2 і 10 платежів, а 29. До банку звернулися відразу, щоб заблокувати карту. Написана заява і в банк і в кіберпооіцію.Уже місяць розглядають, банк нічого зрозумілого не говорить, кожний оператори говорить немає інформації і ми передзвонимо, але на жаль інколи забувають.Відмовляються підтверджувати свої слова в письмовому вигляді, в переписці, тільки в усній формі. Уже виставляють суми для сплачування. Письмової відповіді немає. Поясніть чому кожний оператори говорить різну інформацію? За 2 дня до цього випадку були спроби списання ціх коштів двома платежамі, але був виставлений ліміт на кредитні кошти і операції були не успішні Чому банк уже тоді не міг попередити власника по це? Банк сам відкрив таку суму ліміту, я не подавав заяву на кредит, але і не знав що можна нею так легко користуватися. Питання чому банк відкриває по своїй ініціти таку суму кредиту, можливо це в інтересах банка? Я ніколи не користувався кредитними грошима, чому банк віришив що мені вони потрібні? Як вплинути, щоб справа розглядалася швидке? І чи має право банк змушувати оплачувати цей шахрайськійкредит, коли іде розслідування справи? Чи має право банк нараховувати відсотки на цей шахрайськійкредит коли справа відкрита?
monobank
21 березня 2024, 12:53
Нам дуже прикро, що сталася ця ситуація
Дійсно, банком може бути встановлено кредитний ліміт автоматично згідно з умовами та правилами банку (2 розділ, п. 5.3 та п. 6.3.2), але про це обов'язково повідомляємо повідомленням в застосунку
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

21 березня 2024, 6:50

Тому до ти відкрив у банку кредитну карту.

Це все одно як би ти купив вантажівку і сказав що не розумієш нащо в ній великий кузов бо тобі вона потрібна лише щоб їздити в АТБ купити батон та пакет молока.
Danilich
Danilich
21 березня 2024, 8:51
Потому что по умолчанию на вас открывают кредит, срок действия — 30 лет, это инфу можно увидеть в УБКИ. Требуйте оспаривание операций, вот в чем жирный минус этих псевдобанков — добиться ничего невозможно, переписываясь с анонимами по кругу в телеге. В пумбе вообще сотрудник сразу печатает вам заявление на оспаривание транзакции (й) Вы посмотрите какие зарплаты в этом «банке», потом неудивительно что нету триггеров когда клиент сливает весь кредитный лимит за 4 минуты, это даже физически невозможно по 8 сек делать платежи, вобщем дыра на дыре в безопасности.
Я когда через примат делал покупку на $600 в счет кредитного лимита банк сразу заставил звонить подтверждать платеж
21 березня 2024, 8:57
В пумбе вообще сотрудник сразу печатает вам заявление на оспаривание транзакции (й)

Якщо це були перекази грошей то ПУМБ ніякого оспарювання проводити не буде — тільки кіберполіція.
Якщо це пули оплати то в Монобанку так само запропонують запустити чарджбек як і в ПУМБі.
21 березня 2024, 17:44
Питания до вас,як банк який повинен надавати безпеку моїм коштам, чому ви не повідомили про спроби за два дні списання двух платежів в сумі 70000? Чому було дозволено провести 29 платежів за 4 хв?
oleksdesigner
oleksdesigner
22 березня 2024, 18:33
Полистайте відгуки, гроші тут взагалі крадуть в астрономічних розмірах, «служба турботи» або списує все на клієнта або взагалі шукає будь-яку причину щоб не зробити заяву на оскарження шахрайских транзакцій
23 березня 2024, 8:42
Я запросив оскарження на транзакції, #монобанк відмовив, зі слів монобанку «транзакції не підлягають оскарженню , тільки через суд». Це просто жах. Зараз 2 рази на день телефонують , пишуть,щоб я сплатив сумму в розміри 1394,що за сума я не розумію і 7000 первий внесок,і тільки тоді вони нададуть мені офіційні документи про мою справу? Це взагалі як?
23 березня 2024, 14:47
Оскарженню підлягають лише оплати і лише за умови коли товар щоб був оплачений не був переданий покупцю.
verhbal
verhbal
25 березня 2024, 20:24
Не «Марафон» магазин випадково?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Шахрайство кредитних грошей в сумімі 70000