Уникайте проблем — виводьте гроші з Монобанку!

yagotinceva 15 березня 2024, 22:42
Понад п’ять років я була вашим відданим клієнтом і завжди користувалася вашими послугами з великим задоволенням. Я завжди рекомендувала ваш банк своїм друзям і знайомим. Навіть за кордоном я продовжувала активно використовувати картку України, яка завжди була для мене надійним засобом оплати.

Проте, 12 березня 2024 року, я отримала лист від вас, у якому повідомлялося про блокування моєї картки та припинення обслуговування, без будь-якого пояснення чи вказівки на причину. Це рішення здивувало мене і залишило мене в шоці.

Це дуже сумно і розчаровує мене бачити, що після такого тривалого часу співпраці ви раптово відмовляєте мені у послугах, не надавши жодного роз’яснення. Я була вашим відданим клієнтом, і таке ставлення викликає велике розчарування.

Відразу зауважу, що у результаті блокування всі мої заощадження були просто заморожені, і я зараз залишилася за кордоном без грошей!!! Це надзвичайно важко і неприємно для мене.

Я буду рекомендувати всім своїм знайомим виводити свої кошти з вашого банку, щоб уникнути подібної ситуації в майбутньому. Немає ніякого сенсу зберігати кошти в банку, який може раптово і безпідставно відмовити в обслуговуванні.
monobank
monobankua 16 березня 2024, 14:46
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Детально все перевірили та переглянули рішення у відмові в обслуговуванні
На поточний момент всі обмеження зняті, картки активні.
Сподіваємося, що наша подальша співпраця приноситиме лише позитивні емоції.

Danilich
Danilich
15 березня 2024, 23:18
«зберігати кошти в банку» — это никакой не банк, а финтех-проект, живущий своей жизнью и упавший на лицензию универсала. Клиента там уже так не ценят как в начале своего запуска
SergeyNina
SergeyNina
15 березня 2024, 23:32
Причина в том что вы заграницей. У других банков тоже самое. Требуйте пересмотр решения в ручном режиме. Если нет то мне трудно порекомендовать другой банк. Пумб тоже самое. Если узнает что вы заграницей может блокнуть. А банк аналогичная ситуация. Приват уже есть случаи.
Oleksii Ch
Oleksii Ch
17 березня 2024, 13:02
Шановний експерт з УСІХ банківських питань, ви схоже несвіжої горілки випили.
Нормальні люди спокійно співпрацюють з банками поза межами України і проблем не мають.
MarselKN
MarselKN
16 березня 2024, 9:14
Причина не в том, что кто-то за границей. Причина в разных мутках по картам. НИКТО в отзыве об этом не признается. Если бы хотя-бы один из таких авторов показал читателем выписку/ операции, многое стало бы всем ясно.
ch777
ch777
17 березня 2024, 18:49
Написано що підтримка розблокувала клієнта повністю, отже усі ваши ствердження про «мутки» — безпідставний наклеп

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Уникайте проблем — виводьте гроші з Монобанку!