Заблокировали карту

Aleksander274 14 березня 2024, 11:41
Я взял в розтрочку деньги через пару дней мне приходит сообщение что ваша карта заблокирована без обеспечения причини, а рострочка была на 6 месяцев, а мне сказали погасить все за 1 месяц у меня нет такой сумки как теперь быть,
monobank
14 березня 2024, 14:19
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку
Просимо погасити заборгованість згідно з пунктом умов та правил банку, з якими ви погоджувались відкриваючи рахунок:
10.7. Сторони узгодили, що в разі розірвання Договору за ініціативою Банку або Клієнта та за наявності у Клієнта невиконаних зобов’язань, що підлягають сплаті на користь Банку за будь-якими договорами, в тому числі кредитними, укладеним між Клієнтом та Банком, в т.ч. тих, строк виконання яких не настав, Клієнт зобов'язується виконати такі зобов'язання в повному обсязі до спливу тридцятиденного строку з дня ініціювання однією зі Сторін розірвання Договору.

SergeyNina
SergeyNina
14 березня 2024, 23:15
Как хорошо что этому «банку» запрещено работать с ипотекой и автокредитами. Представляю такой случай если у человека ипотека или авто выплачивается
Danilich
Danilich
15 березня 2024, 10:11
Эта контора была создана выходцами из примата, поэтому скопировали все «лучшие перлы» по отношению к клиентам. Гнилое яблоко с такого же дерева падает недалеко. Спасибо записал

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903