Monobank торгує персональними даними клієнтів

autovova 12 березня 2024, 19:58
Ваша контора, Монобанк, з гнильцем — торгує персональними даними. В 6 річної дитини номер телефону вже рік, знали його лише батьки і дід з бабою. Тільки оформили в вашому банку карту на її номер через тиждень пішли спам дзвінки і СМС онлайн казино. Повторюю крім монобанк і батьків її номер ніхто не знав ні друзі, ні будь хто інший. Вона й сама його не знає і телефонує лише в месенджерах. То хто б ще продав її номер спамерам, як не монобанк? Якби Київстар, то номеру вже рік і такого не було, а після реєстрації в Монобанк одразу через тиждень почалися дзвінки і СМС
monobank
13 березня 2024, 11:30
Нам дуже прикро, що у вас склалася така думка
Ми суворо дотримуємося принципів конфіденційності: ми не розголошуємо та не передаємо особисту інформацію клієнтів

dollaryen
dollaryen
12 березня 2024, 20:30
А казино за контакти 6 рiчних дiтей платить х3 цiни, бо це дуже гарячi лiди, цiльова авдиторiя. А самi дiти в жодному разi не можуть залишити свiй номер у телеграм-ботах/iграх, дiти розумнiшi дорослих.

А ще в застосунку батькiв є функцiя обмеження витрат в небажаних категорiях (гемблiнг тощо), але то винесемо за дужки.

Монобанк продай контакти 3х рiчних дiтей, в мене пропозицiя елiтної нерухомостi в Дубаї
MarselKN
MarselKN
12 березня 2024, 21:01
Да. Чтоб поделится контактом в телеграм боте не обязательно знать свой номер. Тыц на кнопочку и готово
13 березня 2024, 14:08
Для цього стоїть батьківський контроль. Навіть в плеймаркет не зайти, поки на телефоні батьків не дадуть підтвердження
SergeyNina
SergeyNina
13 березня 2024, 0:46
Им все равно кто владелец номера. Они спамят по любым номерам. И да, ребёнок скорее всего не пользуется монобанком.
13 березня 2024, 14:07
Рік не спамили, а як вказаний номер зареєструвалися в монобанк — почалося через день
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
12 березня 2024, 21:54
Год у вас, а до вас у кого был?
13 березня 2024, 14:09
Новий номер
12 березня 2024, 21:59
Да, поэтому их проект Стерео в Польше даже не выпустили на рынок и не дали лицензию, в Европе б за такое манобанк бы получил штраф в 20 млн евро или 4% от годового оборота за нарушение GDPR. Здесь же хранят данные клиентов пожизненно, надяесь хоть через 10 лет выбить кредит с клиента
Oleksii Ch
Oleksii Ch
14 березня 2024, 9:44
Ти хоч почитай про GDPR не тільки назву))))))
На Мечту
На Мечту
13 березня 2024, 3:14
То, что сливают данные — это правда. Я писала отзыв, но к сожалению больше 1 отзыва в пол года нельзя написать. Я добивалась ответа сутки, в итоге какой-то плюс минус главный связался, сказал, что проверка займет до 5 дней насчет слива информации. Мне монобанк заверял, что данные как в моно, так и в других банках отображаются при переводе как полное имя и одна буква фамилии. Когда я показала им перевод, где видно имя фамилию и отчество (этого достаточно, чтобы в свободном доступе узнать полностью все данные о человеке) тогда они зашевелились и рассматривают мою заявку.
13 березня 2024, 11:49
Вот даже сама поддержка врет и не читала договор https://www.monobank.com.ua/umovy

2.10в
Підписанням Договору Клієнт також підтверджує, що
● надає згоду Банку (його уповноваженим особам) інформувати Клієнта (а у випадку виникнення
простроченої заборгованості — і будь-якихтретіх осіб), зокрема, про стан рахунків

3.3. Клієнт також дає згоду на залучення до співпраці в рамках даного Договору,третіх осіб. При цьому,
Клієнт дає згоду на те, що інформація, що стосується Клієнта та Договору (включаючи інформацію,
надану Клієнтом Банку в зв’язку з укладенням Договору та інформацію що містить ознаки банківської
таємниці) стане відомою цим третім особам для конфіденційного використання
13 березня 2024, 14:05
Поки не засвітився номер телефону в Монобанк проблеми не було. І засвітився тільки в Монобанк. Більше ніхто не знав номер до вас.
ch777
ch777
14 березня 2024, 12:54
Коли ви відкриваєте картку у монобанку, на Вас в бюро кредитних історій одразу реєструється кредит. Це видно в УБКІ - відкриті кредити, термін дії 30 років. УБКІ може продавати ваші дані кому завгодно для рекламних цілей, це прописано в угодах

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Monobank торгує персональними даними клієнтів