Зникає повідомлення підтвердження оплати

Віталій Салтан 1 березня 2024, 0:02
Все добре, але є момент, який сильно напрягає. Коли сплачую покупки в інтернеті, у спливаючому вікні з’являється сповіщення про підтвердження оплати. Я клацаю по ньому, мене переносить в додаток і все — більше немає де підтвердити оплату. Щоб все пройшло нормально, доводиться заздалегідь заходити в додаток. Звичайно моно і приват це небо і земля, але в тому ж приваті можна зайти в історію і підтвердити оплату. Хотілося б, щоб і тут таке було.
monobank
1 березня 2024, 11:58
Приносимо вибачення за незручності
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

1 березня 2024, 7:09
Підтверджую, іноді щось воно глючить і діалог підтвердження не відкривається, чи відкривається з великою зактримкою.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
1 березня 2024, 8:05
Такая халтура в, а банке и пумбе, возможно дело в старом андроиде
1 березня 2024, 8:09
Наврядчи тут справа в старому андроіді, і навіть не в адроїді вцілому.

В мене 13 айфон, достатньо потужна залізяка, остання версії iOS але все одно час від часу таке буває.

Гадаю що корінь проблеми на боці бекенду Монобанка — запит на підтвердження з сайту йде до монобанка, далі монобанк надсилає світй запит до застосунку і ось десь тут у взаємолії сервера Монобанка та його застосунку на смартфоні і трапляється затримка — можливо сервер переавнтажений чи там якась черга є, можливо застосунок сам опитує сервер і тоді справа в тому що це попадає на якусь паузу між запитами.
NicKing
Нет. Дело на стороне моно. Как очередь какая то
Oleksii Ch
Oleksii Ch
2 березня 2024, 12:37
Може годі вдавати з себе експерта з усіх можливих банківських питань?
Бо іноді смішно.
Черга з чого?
Ви собі уявляєте як працює процессінг карток в інтернеті? Там за пару секунд купа адрес разніих ендпойнтів пролітає через пристрій клієнта. Десь проходить затримка, що перевищує таймаут і все. Для клієнта цей каскад адрес доніс та намалював віконце підтвердження, а назад дані не пішли з різних причин — затримка, таймаут, пакети не пройшли засоби моніторінгу, захист не пропустив з різних причин.
Danilich
Danilich
4 березня 2024, 17:00
Так и есть, в пумбе и абанке приходит мгновенно на тех же сайтах, откровенно проблема на стороне моно. Раньше в абанке долго вылазил попап с подтверждением, сейчас все ок
4 березня 2024, 18:20
Так и есть, в пумбе и абанке приходит мгновенно на тех же сайтах

Як раз в ПУМБі треба почекати. В Монобанку коли не глючить приходить набагато швидче.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Зникає повідомлення підтвердження оплати