Допомогли у ситуації, коли мали право цього не робити.

mariMM34 29 лютого 2024, 11:58
Дуже вдячна Службі Підтримки, а саме Іллі та Ярославу. Я тільки декілька місяців, як почала користуватись опцією КЕШБЕКУ. І ось вирішила зробити більш-менш коштовне особисто для мене замовлення у компанії, яка надає кешбек. Обрала саме цю компанію заради кешбеку. В мене на карті не було коштів, тому перекинула кошти з Привату на Моно. А також замовила товару «із запасом»… Тобто, зробила все, щоб насолодитися кешбеком! Але під час оплати кешбек не зарахувався. Виявилося, що саме ця компанія в мене не активована. Думаю, що я випадково натиснула зайвий раз і зняла активацію, коли читала умови. Я написала у Службу Підтримки із запитом, чи можу я відмінити оплату. Мені відповили, що це вже неможливо, але поцікавились, з чим пов’язане моє прохання і чи можуть мені чимось допомогти. Я пояснила, що засмучена власною неуважністю. Менеджер пообіцяв розібратися та, по можливості, якось допомогти. Трохи пізніше кешбек було мені зараховано! Це було неочікувано і дуууже приємно! І справа не стільки в грошах, скільки в тому, що Банк в особі служби підтримки зробив послугу, яку зовсім не повинен був робити! Це особисто Я прошляпила той кешбек! Але мені пішли назустіч… більше того! САМІ ЗАПРОПОНУВАЛИ ДОПОМОГУ! Багато читала про неймовірну Службу підтимки моно, а тепер і сама впевнилася у цьому! Усім друзям із задоволення розповім цю маленьку, але таку показову історію! Дякую усій команді!
monobank
monobankua 29 лютого 2024, 14:45
Красно дякуємо за ваші 5 зірок :)
Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує нас працювати ще краще :)
Додатково залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі

29 лютого 2024, 12:05
По моему перевод с привата на моно весь кешбэк и сожрар
29 лютого 2024, 12:14
Ничуть! Потеря от кешбека составила 10%…я ж говорю… я готовилась, просчиата все
Pumbovik
Pumbovik
29 лютого 2024, 13:04
Дай кэшбека на чашку кофе — будут песни и оды сочинять какой превосходный банк, и не просто банк, а Банк с Большой Буквы
29 лютого 2024, 14:07
1. Мой кэшбек был значительно выше. Но дело было не в размере, как я написала.
2. Зачем Вы передергиваете? Я написала о КОНКРЕТНОЙ ситуации и о работе Службы поддержки именно в этой ситуации.
3. Возможно, Вас раздражает мой отзыв. Но лично меня тоже раздражают люди, которые не умеют быть благодарны, которые везде и во сем хотят видеть только проблемы и недостатки. Наши люди с удовольствием пишут негативные отзывы, жалобы. И очень редко благодарят.
29 лютого 2024, 15:24
Хорошее напишут маркетологи, а плохое- реальные люди у которых возникли проблемы. Лично я как и многие читают именно плохие отзывы
29 лютого 2024, 16:27
Я тоже ЧИТАЮ в основном плохие отывы. А ПИШУ — все. В своей жизни я работаю с людьми и знаю, как приятно, когда за хорошую работу тебе сказали СПАСИБО.
TilnovY
TilnovY
1 березня 2024, 10:17
А на самом деле банк ***
NicKing
NicKing
7 березня 2024, 2:10
У інших і цього немає…

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Допомогли у ситуації, коли мали право цього не робити.