Не можливо розірвати контакт

Victoria211 21 лютого 2024, 8:58
Доброго дня.Вже 5 днів мої кошти заблокировали і просять якись документи післЯ пред’явлення документів тянуть час я сказала що хочу розірвати контракт вони не дают змогу таку.Хтось може допомогти я мені перевести свої кошти і розірвати контракт?
monobank
monobankua 21 лютого 2024, 12:58
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам.
Вам надійшло повідомлення у застосунок із проханням надати документи, що підтверджують походження коштів. Будь ласка, надайте документи.
Приклади:
-довідка про доходи за місцем роботи або за місцем отримання соціальних виплат. Цю довідку ви можете отримати не виходячи з дому на Порталі Електронних Послуг ПФУ (Вхід за GOV ID — Bank ID НБУ — monobank);
-виписки банків і договори, якщо ви отримали дохід за виконання робіт, послуг тощо;
-документ, який би показав, що ви продали будь-яке майно (рухоме, нерухоме, авторські права тощо) або договір дарування;
-документи про отримання страхової суми, дивідендів, спадщини, виграшу в лотерею;
-кредитні договори, договори позики, в яких ви є позичальником;
декларація про доходи з відміткою податкової.

Anonim77744488
Anonim77744488
21 лютого 2024, 9:23
Доброго дня Вікторія,зіткнувся с такою ж проблемою вчора,заблокіровали карту і требували документи для підтвердження джерела доходу,я надав їх і мене зараз годують обіцянками і вибаченнями що все буде гаразд але треба почекати ще трохи часу.
21 лютого 2024, 10:24
Дякую)
21 лютого 2024, 11:48
Автор, вы сможете написать заявление и перевести деньги в другой банк. НО…если Монобанк на вас открыл проверку (финмониторинг) , то только после финмониторинга. Обычно времени это занимает от месяца до полугода. Не забывайте , что НБУ требует с банков мониторинга клиентов, операции которых вызвали сомнения. И невыполнение распоряжений НБУ грозит банкам огромными штрафами . Так, что если уж назначили в отношении вас проверку, то никто вам до ее окончания деньги не вернёт. Банку штрафы от НБУ не нужны
21 лютого 2024, 13:37
Чому ж ви не попереджайте своїх клієнтів заздалегідь про це тим більше всі необхідні документи, надані чому така довга процедура?
OkeyDoki
OkeyDoki
21 лютого 2024, 14:12
Дкбо банка читать нужно
21 лютого 2024, 17:31
«Чому ж ви не попереджайте «

???

Простите? Не понял. Вы мне кто? Брат ,кум , сват, что я вас о чем-то должен предупреждать?

Читайте законодательство и договор с банком
SergeyNina
SergeyNina
22 лютого 2024, 5:56
Очередь и нет сотрудников которые этим занимаются
22 лютого 2024, 10:56
На самом деле это чушь, финмониторинг может быть только если клиент нарушил закон, либо есть законные пидставы и док-ва что клиент нарушил закон, а такое может дать только полиция или суд, банк не посудова особа и не имеет право вести расследования)Он мониторинг, подаёт запросы в держ органы
23 лютого 2024, 22:13
Вы умничаете много , а сути мало , такая проблема только с Моно
23 лютого 2024, 22:25
«Вы умничаете много, а сути мало, такая проблема только с Моно»

Чушь и откровенное вранье. Что бы убедиться в этом — можно просто почитать отзывы на этом сайте.

ВСЕ ведущие банки страны наводят порядок и проводят финмониторинг у лиц чьи действия подпадают под него
22 лютого 2024, 10:55
Написал у себя в блоге как безопасно продавать крипту и не попасть на мошенников.
23 лютого 2024, 22:11
Они бред несут и творят произвол! Я жене даю 500 грн, она закидывает их к себе на карту через терминал и эти моноидиоты блокируют карту.
1 березня 2024, 9:19
Сотрудники банка работают очень медленно!

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Не можливо розірвати контакт