Шахраї зняли з картки весь кредитний ліміт

Лілія Черняк 17 лютого 2024, 14:25
12.02 та 13.02.2024 року з моєї картки було знято весь кредитний ліміт шахраями.Чому ваш банк не реагує на зняття коштів іншими особами? Чому банк не блокує гроші, коли заходять з іншого номеру і телефону? Коли шахраї міняють електронну пошту та номер телефону ваших клієнтів, вам всеодно хто знімає гроші??? Як взагалі можуть знімати гроші з моєї картки, якщо моя картка у мене??? Що у вас за банк? Я буду подавати позов до суду!
monobank
monobankua 17 лютого 2024, 15:38
Ситуація дійсно дуже неприємна.
Однак, інформація, що описана у відгуку, не повною мірою описує все, що робилося та відбулося.
На жаль, повідомити всі ці можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим.

Безпека коштів це пріоритет у Банку, тому ми рекомендуємо клієнтам для уникнення таких ситуацій не передавати дані навіть знайомим/друзям, не зберігати паролі та дані картки у нотатках та записках, не переходити та не вводити дані картки за посиланнями на сумнівних ресурсах.
Також звертаємо увагу, що співробітники банку ніколи не дзвонять і не запитують персональні дані, такі як: ПІН-код, пароль зі смс, CVV-код, термін дії картки, не будуть запитувати ваших особистих даних або просити будь-що натиснути або підтвердити у застосунку/банкоматі/електроному листі.
Якщо у клієнта виникають сумніви, що він розмовляє зі співробітником Банку, можна самостійно звернутися до Банку за номером, вказаним на карті.

Розслідування випадків шахрайства, а також розшук і затримання злочинців законодавчо перебувають поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк, у свою чергу, завжди готовий надати їм будь-яке необхідне сприяння.
Банк сприятиме такому розшуку в рамках чинного законодавства.

D L
D L
17 лютого 2024, 15:26
Чому такі відгуки пишуть так, щоб іншим було взагалі нічого не зрозуміло? Мінімум інформації при максимумі емоцій. Чи це філософськи питання, на кшталт «Чому життя таке складне…»?
MarselKN
MarselKN
17 лютого 2024, 15:40
Потому что сами сливают все данные, подтверждают смену телефона, пина, почты, а потом банк виноват — не уберег
Lolik1837
Lolik1837
17 лютого 2024, 15:52
«Як взагалі можуть знімати гроші з моєї картки, якщо моя картка у мене???»

Почему люди до сих пор тупо уверены, что если их пластиковая карта при них, то невозможно снять деньги с нее?

Почему им не доходит, что сама карта мошенникам и на фиг не нужна, что бы снять с нее деньги ?

Сами способствуют утечке данных, а потом у них непонятно с чего банк виноват.

А этот автор отзыва так вообще уникум- три ведра соплей и ноль информации . Если бы не ответ банка так вообще непонятно было бы о чем автор сопли льет
17 лютого 2024, 17:24
А звідки ви знаєте про номер телефона якщо ви повністю втратили доступ до рахунку?
innapcholko
innapcholko
18 лютого 2024, 12:37
Проблема в том что правоохранительные органы Украины — заняты поисками прокурорских ковриков!
18 лютого 2024, 16:16
Если у вас сменили финансовый номер и електронную почту вам банк уже не поможет. Только правоохранительные органы. Будет очень сложно доказать что это сделали не вы. Если конечно вы сами не слили данные то скорее всего это сделали сотрудники одной из точек выдачи
18 лютого 2024, 16:19
Если ваш номер отвязали от аккаунта и привязали другой то это могли сделать только сотрудники
Oleksii Ch
Oleksii Ch
19 лютого 2024, 13:34
Або сам клієнт, чи його близькі, хто отримав доступ до фінансового номеру та пристрою.
Дуже багато людей не мають паролів або біометрії на телефонах, бо «складно вводити»
Аналогічно, не мають пінкодів на сімках, бо складно запамʼятати 4 цифри.
19 лютого 2024, 12:15
Сейчас monobank в приложении активно предлагает получить кредитный лимит. Не вижу в нём смысла, поскольку % кэшбэка за использование кредитных средств ниже, чем при расчёте собственными деньгами. Из отзыва и комментария банка не совсем понятна схема вывода денег мошенниками. Видимо сначала каким-то образом поменяли финансовый номер телефона (при этом банк не заметил ничего подозрительного), а после вывели деньги.
19 лютого 2024, 21:41
Заміна номера телефона це цілком легитимна процедура — чому вона має викликати підозри у банка?
20 лютого 2024, 13:07
Судя из отзыва, автор отзыва не делала замену телефонного номера, а вместо неё это сделали мошенники, а банк ничего не заподозрил, что замена финансового номера сделана не собственником банковского счёта.
20 лютого 2024, 14:13

Якщо в тебе є картка монобанка спробуй це зробити — в тебе нічого не вийде.

Не треба вірити всьому що пишуть у відгуках на Мінфіні та на парканах.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Шахраї зняли з картки весь кредитний ліміт