Монобанк мошенникі

Феленко Тетяна 15 лютого 2024, 19:08
Я потрапила на мошенників, кошти потрапили на карти Монобанк, ще 16.06.2023
Звернулася до Монобанк щоб повернули мені гроші, надала квитанції та номера карт куди потрапили гроші, надала заяву від поліції.По закону України, якщо клієнт не згоден з транзакціями то протягом 2 неділь банк повинен повернути гроші клієнту. Я попросила надати інформацію кому належать ті рахунки та картки ПІБ, але відповідь вони не надали ні мені ні поліції.Безпека банку нічого не зробила мені нічим не допомогти.Гроші це були кредитні тільки виписують та дзвінки, щоб заплатила проценти.Банк та безпека банку мені нічим не допомогли.В цьому банку одні шахрайства.Питання чому банк прикриває шахраїв? Це ж так просто по номеру карти у них є всі дані клієнта і паспортні дані, можуть заблокувати картки та повернути гроші мої гроші.Я постраждала, ще й с мене хочуть проценти здерти. У таких банків потрібно ліцензію забирати та судити, а гроші порядним клієнтам повертати
monobank
15 лютого 2024, 19:49
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

yaonya
yaonya
15 лютого 2024, 19:15
А згідно з яким Законом України банк має повернути гроші протягом «2 неділь»? Це де ви таке прочитали, чи хто вам таке сказав?
D L
D L
15 лютого 2024, 19:26
Уявіть ситуацію, я у вас щось купую з гарних використаних речей, переказую вам кошти 7000 гривень, забираю річ. А через 2 тижні пишу в моно, що не погоджуюсь, банк повертає мені кошти, бо ви самі такий закон вважаєте за існуючий.
15 лютого 2024, 20:50
По закону України, якщо клієнт не згоден з транзакціями то протягом 2 неділь банк повинен повернути гроші клієнту.

По перше такого закону.

По друге у клієнта банку взагалі немає права на те щоб вимагати повернення грошей від банку.

По трете клієнт може оскаржити оплату покупок чи послуг, але оскаржує він не заявою до банку, а заявою до платіжної системи. Для переказів, а раз є номер карти то це був саме переказ грошей, такої можливості не існує.

Тому що ця інформація становить банківську тайну.

Безпека банку нічого не зробила мені нічим не допомогти

А вона і не має щось допомогати — спілкуйтесь з поліцією, доводьте що ви стали жертвою шахрайства. Банк не виконує роль поліції чи суду.

Уявіть ситуацію коли ви отримали від людини гроші наприкла за те що продали їй свій смартфон з якого пишете цю маячню. А потім ця людина приходить до вашого банку, каже що ви шахрайка і вимагає повернення грошей.

За вашею логікою банк має послухати цю цілком сторонню людину, забрати у вас гроші і віддіти цій людині. Бздура? Звісно.
15 лютого 2024, 20:50
Я постраждала, ще й с мене хочуть проценти здерти

Яким боком тут Монобанк? Ви заборгували своєму банку — з ним і спілкуйтесь про відсотки.

У таких банків потрібно ліцензію забирати та судити, а гроші порядним клієнтам повертати

Було б краще якби людей за наклем хоча б штрафували — може тоді б мозги вмикали і не писали маячні.
SergeyNina
SergeyNina
16 лютого 2024, 23:19
Банк не может это сделать. Нет такого. Можно только сделать запрос получателю и он сам их вернёт. Если захочет. Если вы переводили по номеру карты то там вообще глухо

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903