Лимит

dextract 15 лютого 2024, 14:00
Пользуюсь вашей картой как основной, среднее движение в месяц порядка 50к грн, один из самых ранних клиентов, Вам не кажется, что Ваши 100500 параметров не всегда корректно работают и хоть какой-то символический лимит можно было бы дать?)) Надеюсь на положительный фидбек))
monobank
15 лютого 2024, 15:29
Розуміємо, що ви розраховували на ліміт
Банк приймає рішення на підставі детального аналізу всієї доступної про клієнта інформації
На жаль, поки що відсутня можливість надати кредитний ліміт
Це не остаточне рішення і в майбутньому ліміт може бути встановлено

15 лютого 2024, 14:14
Це так не працює.

Ліміти не дають після відгуків на Мінфіні.

Оборот не має значення якщо це суцільні перекази з операціями на криптобіржі.

Велике значення має білий дохід що приходить прямо на картку, а не перекладається з іншої «зарплатної».

Також важливо на що витрачаються гроші з картки,
15 лютого 2024, 15:31
Я згоден з тим що ви написали але це також Так не працює в Моно. Якщо по порядку, коли з’явився Моно то ліміт давали всім підряд, тобто саме на цьому та на «банк в телефоні», якщо узагальнити то на хайпі, Моно почав набирати клієнтів, тут нема нічого дивного бо так само свого часу починав і Приват, тобто кредити всім підряд, потім почалася війна і Моно почав набирати клієнтів за рахунок відкриття рахунків в банку саме переселенцями, ввів можливість створювати банки для збору донатів та так далі. Але тут виникає питання де ж брати гроші що б всім надати ліміт?
15 лютого 2024, 17:13

Моно не набирав спеціально переселенців на відміну від наприклад Ощада — він не проводив щодних рекламних акцій, він не надавав ВПО якісь пільгові умови.
Та й взагалі яким боком це до того що ми обговорюємо?

Але тут виникає питання де ж брати гроші що б всім надати ліміт?

Гроші у банка є, а от у вас схоже грошей немає і тому ви хочете позичити їх у банка. Але банк не дурний кредитувати людей які не зможуть повернути борг.
15 лютого 2024, 19:15
:) ні я не хочу позичати їх в Моно, до речі в мене в Моно 16 погашених кредитів/розстрочок, в мене є карта Моно але рахунок не активний, він просто є, я ж недурний давати змогу бодай хоч якось заробляти банку на операціях з мого рахунку не отримуючи від банка нічого.
15 лютого 2024, 19:51
Зразу трошки поясню вам щоб ви зрозуміли, хоча воно вам на фіг не потрібно. Коли почалася війна я був винен банку 25 000 (можливо трохи більше), і перше що я зробив після того як на станції метро Історичний музей запрацював Ibox я погасив кредит. Потім я попросив банк надати мені ліміт, так вийшло що я майже залишився без телефону (був розбитий, я попав під обстріл), в мене були гроші але мені… дах побитий, забора нема, не буду ж я купляти телефон і жити з побитим дахом та без забора, я все це пояснив підтримці але банк мені відмовив. От як то так.
15 лютого 2024, 20:42
Чувак, на початку вторгнення Монобанк взагані нікого не кредитував. Як і всі інші 70 банків. Ти не один такий кому хотілось грошей, а банк не дав. І мені всі банки зрізали кредитний ліміт.

В кращому випадку окремі банки залишили якусь невелику суму кредитного ліміта, однакому для всіх клієнтів незалежно від того було в них до 24 лютого 100000 чи лише 20000. Але більшість зрізала і це. І Монобанк теж. І дорікати банку за це сенсу немає — кредитний ліміт разрахований на те що ти может цей борг завжди повернути. Якщо не можешь то і ліміт тобі не треба.

Самий дешевий смарт коштує лише 3000₴, це явно не та сума яка змусить вибирати «смарт чи ремонт даху». Ну, а якщо все настільки плохо що тобі треба 3000 в розстрочку то знов таки — тобі розстрочка не потрібна.
15 лютого 2024, 17:12
Где ты увидел фразу: я гоняю переводы туда-сюда, покупаю крипту, повысьте мне из-за этого лимит? Или набивка комментов идёт ?)
15 лютого 2024, 17:17
Где ты увидел фразу: я гоняю переводы туда-сюда

А де я побачив хоч якусь інформацію про «оборот 50 к»? Ти не надав жодної інформації про це.

Раз банк не надає тобі кредитний ліміт мабуть це саме такі операції.

Или набивка комментов идёт ?)

Набивка відгуків зі скигленням про кредитний ліміт. Була дуже популярна два ковідних роки. От тільки після 24 лютого всі ті хто наскиглив собі кредитний ліміт та не зміг повернути банку борг почали скиглити як жорстокий банк жадібно вимагає гроші назад
15 лютого 2024, 22:38
Ты и не должен был видеть информацию, как происходит трата 50к, вопрос адресовался не тебе, а представителю банка, который имеет возможность увидеть данную информацию

Ну скигли набивкой комментов про то, что не можешь вернуть деньги и какой жестокий банк. Твоё право)
krv77
krv77
16 лютого 2024, 12:18
Частково працює)
Менi пiдняли оплату частинами пiсля вiдгуку… Роки з два тому.
Danilich
Danilich
15 лютого 2024, 15:38
Денег нет в долг дать вот и весь ответ, и ряд факторов, по которым вас относят в ряд неблагонадежных клиентов, которые возможно не вернут вовремя кредит. На расходы по картам плевать. Если категорически отказ то только в других богатых банках открывать кредитку и пробовать. Любят также когда размещаете у них депозиты
SergeyNina
SergeyNina
16 лютого 2024, 23:22
Оборот по карте не имеет значение. Имеет значение где вы работаете (размер оф зарплаты) и где живёте (как часто прилеты ракет в ваш район) и все.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank