На власний розсуд банку утримують кошти більше 30 днів

Олександр Волкович 28 січня 2024, 16:39
Ситуація складається з 2 частин
1. Мені в 2022 було відмовлено в обслуговуванні в банку на основі їх ризиків, яка мабуть рандомна, а пояснення які надані відділу фінмоніторингу ніхто не читає, ну або люди набрані «з вулиці», яким все одно кого і за що блокувати
2. 24 грудня 2023 року знайома помилково скинула гроші на картку, яка мала б бути неактивна (заблокована). Але в неї гроші списались, і не повернулись.

Станом на сьогодні — пройшло більше місяця, я писав декілька заяв на повернення коштів які на власний розсуд утримує банк, їх ніхто не опрацьовує, жодних конкретних термінів ніхто не називає. Тому, коли монобанк хизується швидкістю відкриття рахунків, чи проведення платежів, то я згадую що мені більше місяця не можуть провести платіж, і утримують мої кошти просто тому що це дозволяють внутрішні інструкції банку.
monobank
monobankua 28 січня 2024, 17:20
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання.
Ми передали дані колегам, вони зв'яжуться з вами, щоб допомогти з поверненням помилкового переказу.

28 січня 2024, 17:50
Оновлення: зараз мені вже розповідають історію про те що не можуть здійснити виплату на наданий діючий рахунок в форматі IBAN, без надання причин такої вибіркової відмови
SergeyNina
SergeyNina
28 січня 2024, 18:06
Если деньги перевели на закрытый счёт то они должны были вернуться автоматически назад. Если нет автовозврата пусть тот кто их отправил обратится в свой банк и действует он если не могут помочь.
28 січня 2024, 21:15
Ви логічно думаєте, але реальність така як описав вище. Тому хто помилково відправив гроші - вони не повернулись, при тому що платіж був також з Монобанку.
OkeyDoki
OkeyDoki
29 січня 2024, 8:45
Ну если не могут то в чем проблема открыть счет в другом банке и скинуть новые реквизиты…
7 лютого 2024, 10:01
Після написання відгуку — трішки зашевелились, попросили написати нову заяву на виведення коштів, пообіцяли швидко все зробити. На наступний день — банк написав на мінфін що ситуація вирішена. Але сьогодні 8 день, грошей немає, що заважає цього разу незрозуміло

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / На власний розсуд банку утримують кошти більше 30 днів