Оплатила зарішкнням суду борг, так вони ще трясуть та ігнорують суда рішення

Diana1996Years 18 січня 2024, 10:34
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 170 (Vodafone)
Я в щоці!!! Я оплатила за рішенням суду борг, ту суму яку суд ухвалила! Нарахували 16300 грн, не ясно, звідки цю суму взяли взагалі
Всі якійсь дивні, скинула документи та квитанцію в банк, а мені пишуть ви ще 11200 грн негайно повинні заплатити! Клали вони на закон та рішення суду!!! Я в шоці просто! Жах! Не банк, а шарашкіна контора!!! Маю негативний досвід! Не рекомендую!!!
monobank
18 січня 2024, 12:30
Шкода, що у вас склалася така думка
В рішенні суду не зазначено, що саме необхідно зробити з залишком боргу, тому він залишається і цю суму необхідно внести, щоб сплатити борг

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
18 січня 2024, 12:04
А что делать с процентами суд не говорит, это на усмотрение банка. Суд о принудительном взысканий суммы долга был, а не списаний процентов
18 січня 2024, 12:35
Спасибо
18 січня 2024, 12:36
Заплатила , а банк трусит
18 січня 2024, 12:32
Платить нужно только то что по суду, остальное просто игнорируйте и на будущее никакие деньги сюда не получайте, иначе все будет списано в счет погашения «долга». Да, закон банковским аферистам не писан, они могут спокойно по полгода игнорировать судебные решения. Контора была создана выходцами из привата, поэтому все методы работы перекочевали оттуда
18 січня 2024, 12:36
Так и сделала
18 січня 2024, 12:48
Ст 61 Конституції України ніхто не може бути двічі притягнутий до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.
18 січня 2024, 13:27
Нащо ти цитуєш норми, яких не розумієш.
1. Суд постановив суму стягнення, а не визначив статус кредита, бо він не може приймати рішення, яких не вимагалося в позову та не може автоматично закривати кредит, бо позивач про це просив. Так, банк не може подавати позов за цим договором другий раз, але ніхто не заважає банку виставляти заборгованість. Просто вона ніколи не дійде більше до виконавця.
2. Протермінований кредит це не правопорушення. Це цівільно-правові відносини.
18 січня 2024, 12:34
НI! зазначена сума, остальні не законно нараховані гроші суд списав! Тому суму зазначив і я сплатила
18 січня 2024, 13:32
Хто на кого подавав позов — ви на банк, чи банк на вас?
Якщо подавав банк, то суть позову в тому, щоб стягнути з вас борг. Суд сизначив суму, яка є законною для офіційного стягнення через виконачу службу. Решту боргу суд не списав, а просто не дозволив стягувати примусово.
Про списання боргу та закриття договору маєете вже клопотати ви, зустрічним позовом. Але тут уже вам прийдется доводити якусь незаконність та порушення ваших прав.
Нажаль саме так працює банківська система та цивільно-правові відносини.
Маю аналогічний досвід с приватбанком — суд багато років тому відмовив їм у стягненні боргу без підписаної мною кредитної угоди. Але до моменту націоналізації вони тримали ту суму як борг та періодично подавали до БКІ. І тільки після найіоналізації нова адміністрація почала кампанію з повернення проблемих боргів та мені запропопонували закрити той борг на боці банку за смішні гроші через угоду дисконту. Судитися з ними було безперспекивно, а так хоч запис в БКІ припинив оновлюватись.
18 січня 2024, 22:02
Банк на мене
18 січня 2024, 12:37
Читайте рішення суду! Та закони
18 січня 2024, 13:32
А ви іх читали? Якщо читали, то зрозуміли?
18 січня 2024, 22:04
Читала
19 січня 2024, 0:16
Не зрозуміла…
19 січня 2024, 1:39
Ви питали читала рішення суду, звісно ж читала!
19 січня 2024, 8:33
Я вже бачу, що читали, але нічого не зрозуміли.
19 січня 2024, 1:22
Одним зі способів припинення зобов’язання є його виконання (частина перша статті 599 ЦК України). За загальним правилом статей 598, 599 ЦК України зобов’язання припиняється саме у зв’язку з належним його виконанням!!! оплативши борг, який стягнутий з Вас судовим рішенням, Ви належним чином виконали зобовязання!!! Я погасила все!!! А вони досі кошмарять! Рішення набрало чинності з дати ухвалення постанови апеляційним судом!!!
19 січня 2024, 8:35
То подайте на них в суд
19 січня 2024, 1:38
Тоді скаргу в НБУ написати?
19 січня 2024, 8:34
Тільки обовєязково напишіть на папері. Оберіть тришаровий, мʼякенький.
Співробітники НБУ — теж люди та мають право на комфорт там, куди вони спускають такі скарги.
JWalker
JWalker
24 січня 2024, 4:19
Пишите жалобу в НБУ, там на них найдут управу.
А то сами видите как эти шакалы монобанковские ведут себя в комментариях, мало того что требуют незаконные вещи, так еще и нивелируют решением суда, ссылаясь на то что это вы и судья не соображаете ничего, а надо платить вот так вот и вот столько :DD, умора.
24 січня 2024, 13:37
Як головний монобанківський шакал я все одно не можу вплинути на законодавство, яке дозволяє таке творити ВСІМ банкам =)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Оплатила зарішкнням суду борг, так вони ще трясуть та ігнорують суда рішення